Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: orta öğretim kurumları yönetmenliği değişti--Zümrede değişmezmi!!  (Okunma Sayısı 2585 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
obsidyen
Üye
**

Performans: 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 11 Eylül 2013, 16:42:17 »

Arkadaşlar bilindiği gibi orta öğretim kurumları yönetmenliği değişti buna göre yaptığımız zümrede bazı maddeler değişmeli... örneğin sözlüler ile ilglil bölümüm
                          dönem ödevi yok artık yerine proje var..vs
teaco
Uzman Üye

Performans: 133
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2013, 17:08:05 »

elbette sözlü ve yıllık ödev gibi ifadeler olmaz..yazılı tarihlerini zümre başkanları toplanır belirler diyor..açık uçlu sorular tavsiye ediliyor..tüm yazılılar ortak yazılı ( birden fazla olan barnşlarda )...
başar
Üye
**

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2013, 17:28:55 »

Yönetmelikte açık uçlu şeklinde bir açıklama göremedim. (Yazılı sınavların klasik/yoruma dayalı olarak yapılması esastır. Ancak her dönemde her dersin sınavlarından biri test usulüyle de yapılabilir.)Açık uçlu ile yoruma dayalı kavramlarının farklı olduğunu düşünüyorum
yumut81
Sürekli Üye

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2013, 17:34:42 »

Arkadaşlar bilindiği gibi orta öğretim kurumları yönetmenliği değişti buna göre yaptığımız zümrede bazı maddeler değişmeli... örneğin sözlüler ile ilglil bölümüm
                          dönem ödevi yok artık yerine proje var..vs

Sayın Hocam Zümre yapmışsanız ikincisini de yapmanız gerekir.Çünkü yeni yönetmelikle 11 yönetmelik ve 4 yönerge yürülükten kaldırılmıştır. Sizin de zümresini yeni yönetmeliğe yapmanız gerekir.
bahsin
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2013, 18:50:12 »

Yeni yönetmelikte;zümrede standart görüşülmesi gereken gündem maddeleri bulunmakta,tabiki okul ve çevre koşullarına göre ilave maddeler de ele alınarak görüşülebilir.Eski zümreler çöpe...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic