Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Aylık zümre  (Okunma Sayısı 14341 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cemre.
Sürekli Üye

Performans: 29
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 23 Aralık 2013, 20:27:21 »

Ekim-Kasım-Aralık ayı zümresi yapan varsa paylaşabilir mi?  Smiley
ufukk
Uzman Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2013, 20:46:12 »

arkadaslar benım de cok acıl ıhtıcacım var ekım kasım aralık ayı zumrelerıne
cemre.
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2013, 18:04:18 »

kimse yapmadı mı? İçerik nasıl olacak ?

stream1
Sürekli Üye

Performans: 32
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2013, 18:50:37 »

coğrafya dökümanları - zümreler " YENİ YÖNETMELİĞE GÖRE HER AY ZÜMRE TOPLANTISI YAPILACAK MI ?  " başlığına bakın hocam orada var ekim -kasım

Gökalp Erhan Güzel
 "HAYATIN BİLGİSİ YA DA SADECE COĞRAFYA
ZENEG
Sürekli Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2013, 19:29:26 »

Yahu arkadaşlar; kendinize olmayan işi çıkarmakta ne kadar marifetlisiniz. Diyeceksiniz ki biz iş çıkarmıyoruz, Yönetmelik diyor.. Ben de diyorum ki öyle birşey demiyor.Açıklama mı?nE DEMİŞ EN AZ ÜÇ TANE YAPACAKSINIZ.zamanları belli.Eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı(her ay bir tane) en az sekiz tane yapacaksınız derdi(eğitim öğretim yılının ortalama 8 ay sürdüğünü varsayarsak)
cemre.
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2013, 20:50:24 »

Her dönem üç tane değil mi?
tarumoloji
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2013, 21:10:08 »

1 Eğitim-Öğretim yılı İçinde En az 3 tane zümre yazılır; 1. dönem başında 2. dönem başında ve 2. dönem sonunda zümre yazılır idareye verilir bu 3 zümre dışında istenirse ek zümrelerde yazılabilir.

Bilim kurgu, varoluşsal bir benzetmedir. İnsan hakkında hikayelerin düzenlenmesine izin verir. Isaac Asimov' un söylediği gibi, her bir bilim kurgu hikayesi şimdiye kadar önemsiz görünmüş olabilir, at gözlüğü takmış eleştirmenlere ve bugünün filozoflarına,fakat bilim kurgunun esası, özü kurtuluşumuzda hayati önem taşır, eğer bir gün kurtulacaksak.
(SG-1)
KanqiMan
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 26 Aralık 2013, 21:23:54 »

Tarumoloji hocam ellerine sağlık çok güzel açıklamışsın. Her ay için zümre diye bişey ilk defa duydum. Genelde hocamın açıkladığı gibi yapıp idareye teslim ediyorum
cemre.
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 27 Aralık 2013, 16:05:16 »

Yeni yönetmelik...." zümre öğretmenler kurulu program ve diğer öğrenme etkinliklerini değerlendirmek, uygulama süreçlerini izlemek, ortak kullanılacak ölçme-değerlendirme araçlarını hazırlamak ve sınav analizlerini yapmak üzere her ay belirli bir günde bir araya gelir. Bu toplantılara ayda bir kez okul müdürü veya sorumlu müdür yardımcısı katılır." bundan ne anlam çıkartıyorsunuz? ZENEG
stream1
Sürekli Üye

Performans: 32
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2013, 18:13:47 »

Yahu arkadaşlar; kendinize olmayan işi çıkarmakta ne kadar marifetlisiniz. Diyeceksiniz ki biz iş çıkarmıyoruz, Yönetmelik diyor.. Ben de diyorum ki öyle birşey demiyor.Açıklama mı?nE DEMİŞ EN AZ ÜÇ TANE YAPACAKSINIZ.zamanları belli.Eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı(her ay bir tane) en az sekiz tane yapacaksınız derdi(eğitim öğretim yılının ortalama 8 ay sürdüğünü varsayarsak)

Hocam iki ayrı konu başlığında da aynı üslüpla aynı yorumu yazmışsınız.
1- Sizin ne dediğiniz hiç önemli değil
2-Sanırım müdürünüzde sisizin gibi ya yönetmelik okumuyor ya da canı öyle yorumlamak istiyor.
3-Müfettişler gelip istediğinde de cevabınızı beklerim
4- Evet her ekstra iş yük getirsede bu zümreyi yapınca en azından bir zararını görmedim
5-Şu konuda anlaşabilizAlel acele çıkarılmış bir yönetmelik.Ama aylık zümre açık bir biçimde yazıyor.

Gökalp Erhan Güzel
 "HAYATIN BİLGİSİ YA DA SADECE COĞRAFYA
ZENEG
Sürekli Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 29 Aralık 2013, 12:37:50 »

Sayın stream; okumadığım aşağıdaki yönetmeliğin kırmızı ile belirtilen kısımlarını açıklayabilirseniz anlaşabiliriz diye düşünüyorum :(2) Kurul, eğitim ve öğretim yılı başlamadan önce, ikinci dönem başında ve ders yılı sonunda olmak üzere en az üç defa toplanır. Kararlar, oy çokluğuyla alınır ve müdürün onayından sonra öğretmenlere duyurulur. Kurul toplantıları ders saatleri dışında yapılır. Ayrıca zümre öğretmenler kurulu program ve diğer öğrenme etkinliklerini değerlendirmek, uygulama süreçlerini izlemek, ortak kullanılacak ölçme-değerlendirme araçlarını hazırlamak ve sınav analizlerini yapmak üzere her ay belirli bir günde bir araya gelir. Bu toplantılara ayda bir kez okul müdürü veya sorumlu müdür yardımcısı katılır.
konglomera44
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 16 Haziran 2014, 18:17:41 »

Arkadaşlar aylık zümreleri yapan kimse var mı? yapanlar varsa paylaşabilir mi?
dino2121
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 19 Haziran 2014, 23:53:53 »

hiç yoktan iyidir.
kardinalgs
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 13 Ocak 2015, 17:31:55 »

bize müfettiş geldi adam sene başı zümresiniden önce aylık zümreleri çıkarın dedi müdüre aylık zümrelerle birlikte sınav analizlerini tek tek inceledi
cooper
VIP Üye

Performans: 51
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #14 : 10 Mart 2015, 22:15:01 »

Arkadaşlar,aralık,ocak ve şubat aylarına ait zümre toplantı tutanağı olan varsa,paylaşabilir mi?
Bir hafta sonra müfettişler gelecek okulumuza.Şimdiden teşekkür eder,saygılarımı sunarım...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic