Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2012-2013 Senebaşı Coğrafya Zümre Toplantı Tutanağı  (Okunma Sayısı 10400 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« : 24 Eylül 2012, 12:06:20 »

Geç de olsa,umarım faydası olur.

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
libraneve
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2012, 19:10:51 »

elinize sağlık paylaşım için teşekkürler
madi06
Uzman Üye

Performans: 62
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2012, 06:43:08 »

Teşekkür ederim. Rafi hocam..paylaşımın değerli...
castle344
VIP Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2012, 08:40:26 »

eline gözüne aklına sağlık sağolasın
rolyef
Yeni üye
*

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2012, 10:15:31 »

tutanağın sonlarına doğru öğretim yılı 2010-2011 yazmakta düzeltelim arkadaşlar...
Fatih Oğuz
VIP Üye

Performans: 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2012, 10:51:06 »

tutanağın sonlarına doğru öğretim yılı 2010-2011 yazmakta düzeltelim arkadaşlar...
benim de dikkatimi çekti düzeltme yapılmalı
fucayra
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2012, 17:30:02 »

Paylaşımınız için teşekkür ederim Emeğinize sağlık
cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2012, 20:27:26 »

Uyarınız için teşekkürler sayın hocam.Maalesef gözümden kaçmış,tarihi yanlış girmişim.İnanın kaç kez gözden geçirdiğimi bilmiyorum.Arkadaşlarımın affına sığınırım.Saygılarımla...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
Evrem54
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 15 Aralık 2012, 15:25:58 »

Merhaba hocalarım benim meslekte ilk tecrübem. Bu nedenle bir konuda sizin yardımınıza ihtiyacım var. Sınav sonuçlarına ilişkin bizden bir durum raporu hazırlamamız istendi. Fakat ben bunu tam olarak nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Acil !!!
LGmax
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2012, 13:31:48 »

Merhaba hocalarım benim meslekte ilk tecrübem. Bu nedenle bir konuda sizin yardımınıza ihtiyacım var. Sınav sonuçlarına ilişkin bizden bir durum raporu hazırlamamız istendi. Fakat ben bunu tam olarak nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Acil !!!

Hocam sizden sınav analiz raporu istiyorlar.önce netten basit bi sınav anaiz formu indireceksiniz (genellikle exel formatında oluyor) sonra bu listeye göre puanlamaları öğrenciler için tektek giriceksiniz .Sonuçta size bi grafik vs sonuç verecek sizde o  sonuca göre hangi konula eksik,tamamlamak için neler yapılacak vs onları yapıp vereceksiniz.
   Ha bunun bir mecburiyeti!yok tabi de eğer valilik kararı ile isteniyorsa sizden yönetmelik maddesi yerine geçiyor.
LGmax
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2012, 13:33:23 »

Uyarınız için teşekkürler sayın hocam.Maalesef gözümden kaçmış,tarihi yanlış girmişim.İnanın kaç kez gözden geçirdiğimi bilmiyorum.Arkadaşlarımın affına sığınırım.Saygılarımla...
Hocam sonuçta sizlik bir durum yok siz paylaşımı yapmışsınız bi zahmet indiren arkadşta tarihleri düzeltsin.Umarım siz bu şekilde idareye teslim etmediniz Cheesy
Evrem54
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2012, 16:14:58 »

Hocam sizden sınav analiz raporu istiyorlar.önce netten basit bi sınav anaiz formu indireceksiniz (genellikle exel formatında oluyor) sonra bu listeye göre puanlamaları öğrenciler için tektek giriceksiniz .Sonuçta size bi grafik vs sonuç verecek sizde o  sonuca göre hangi konula eksik,tamamlamak için neler yapılacak vs onları yapıp vereceksiniz.
   Ha bunun bir mecburiyeti!yok tabi de eğer valilik kararı ile isteniyorsa sizden yönetmelik maddesi yerine geçiyor.
[/quote]

Çok teşekkür ederim yardımınız için hocam.
tarık batuhan
Uzman Üye

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 03 Eylül 2013, 16:19:41 »

çok teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic