Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2007/2008 eğitim yılı coğrafya zümresi  (Okunma Sayısı 4632 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
andırın46
VIP Üye

Performans: 162
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 03 Eylül 2007, 13:19:08 »

arkadaşlar 2007/2008 coğrafya zümresi olanlar gönderirse memmun oluruz teşeşkkürler

ABDULKADİR PAKSOY Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni SEYHAN/ ADANA
ahmetadanir
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2007, 13:50:41 »

Lütfen kusura bakmayın Hocam ama bu toplantıyı sizin okulunuzda yapmanız gerekmiyor mu? Yıılık ve günlük planlar tamam ama bunu bari kendimiz toplantıdan sonra yapalım...
ferat54
Site Yöneticisi

Performans: 1681
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2007, 14:28:48 »

madi06 adlı üyemiz tarafından hazırlanan zümre öğretmenler toplantı tutanağı örneğinin bulunduğu topic

http://www.cografya.biz/forum/index.php?topic=5588

ennes
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2007, 16:03:38 »

tesekkürlerr
ergül
VIP Üye

Performans: 37
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2007, 16:30:43 »

Biz sene başında ve sene sonunda üçer zümre toplantısı yapıyoruz.
1-ilçe zümresi
2-eğitim bölgesi zümresi
3-okul zümresi
Normalde her yerde herhalde böyledir.Fakat zümreler yapılırken öğretmen ve okul sayıları dikkate alınmıyor. ilçe Milli eğitim md.den yazı gönderiyor, şu gün yapılacak,sora toplantı tutanağı istiyor.Bunu şundan dolayı anlatıyorum; ilçede bir lise var, bir lise ve küçük bir EML de beldemizde var.ilçe zümresine bir itirazım yok, ilçe iki eğitim bölgesine ayrılmış biri beldeden birde ben iki kişi ilçe zümresi yapıyoruz. Fakat Eğitim bölgesi zümresinde ben yalnız kalıyorum  dolayısı ile bu zümre okul zümremle aynı olacaktır.Bu durumu bir türlü müdürüme anlatamadım , isteniyor ayrı olarak yapılacak diyor.Tek kişiden zümre !!!..Aynı şeyleri biraz değiştirip, lafla süslemekten utanıyorum.....Arkadaşların varsa bu konudaki görüş ve önerilerini almak isterim.Saygılarımla.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic