Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yıllık Planlar Hakkında  (Okunma Sayısı 20703 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Site Yöneticisi

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #30 : 08 Eylül 2007, 07:30:04 »

Mehmet Ali Öğretmenimin sunduğu plan örnekleri (linklerdeki planlar ) incelemeniz için ekliyorum.

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Site Yöneticisi

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #31 : 08 Eylül 2007, 07:35:59 »

Buda Mehmet Ali Öğretmenimin planının örneği

M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #32 : 08 Eylül 2007, 08:03:07 »

Tamam kapatabilirsin topici Sayın Mod. Arkadaşım...

Hocam kusura bakmayın ama konuların kapatılıp kapatılmayacağına modlar karar verir.

Dersimi aldım Öğretmenim, bir daha yapmayacağım Smiley

Bu kadar kısa sürede dersinizi anlamanız hoş olmuş Smiley

Diğer meslektaşlarımın taleplerini ben de yineliyorum. Hocam bu eleştriler çerçevesinde sizin ürünlerinizi burada görmeketen büyük bir mutluluk duyacağız.

gunban
VIP Üye

Performans: 1535
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel günler göreceğiz; güneşli günler, .....

« Yanıtla #33 : 08 Eylül 2007, 08:16:19 »

örnek verecekseniz bekliyoruz,eğer vermeyceksen aynı şeyleri söyleyeceksen konuyu kilitleyecem.çünkü kabak tadı vermeye başladı

Bazı arkadaşlarım bunu kabul etmeyecekler çünkü bu onlara zor gelecek
çok hoş olmayan bir üsluplar.

Dört nala gelip uzak Asya\'dan
Akdeniz\'e bir kısrak başı gibi uzanan
Bu memleket bizim........
ferat54
Site Yöneticisi

Performans: 1681
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #34 : 08 Eylül 2007, 08:28:03 »

Beğenip beğenmemem önemli değil.Tabiki düşünceleriniz söyleyeblirsiniz.

Ama burada çamur at izi kalsın mantığıyla hareket eden bir öğretmene başka ne diyebilirdim.İşin ilginç yanı Mehmet Ali Hocam cevap yazmasına rağmen hala aynı şeyleri tekrarlıyor.En son yazdığı cümle niyetini ortaya koyuyor.Niyetim kafanızda soru işareti oluşturmaktı.

Konuyu kilitlerdim şu ana kadar ama HERKES ARKADAŞIMIZIN YILLIK PLANLARINI GÖRMEK İSTİYOR.ONUN İÇİN BEKLİYORUZ SABIRSIZLIKLA.

ahmetadanir
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #35 : 08 Eylül 2007, 08:42:51 »

Sabırla sitedeyim ve yine sabırla okuyorum. Benim yazdıklarımın hiç birisinde saygı sınırları zorlanmadı. Yapılacak tek eleştiri sert bir eleştiri olduğudur. Ama gerçek acı yenen bir yemektir. Yıllardır biz bunu kullanıyoruz, bravo dedikten sonra birisinin çıkıpta size "kral çıplak demesi" hiç hoşunuza gitmez tabi. Şimdi bazı arkadaşlar bunu "sen kimi çıplak gördün, ne biçim konuşuyorsun" diye çarpıtabilir Smiley

İnsanın elinde sadece çekiç varsa herkesi çivi olarak görür. Ben forumunuzda çok eski sayılmam ama elinde Moderatörlük veya mesaj sayısında 1000'ler olan arkadaşların anti-demokratik tepkilerine uğradım. Bu topicte bulunan bütün mesajlarımı arka arkaya okuyun ve verdiğiniz tepkilerin "Toplumsal bir linç" girişimine dönüşüp dönüşmediğini söyleyin. Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil. Size (sana da diyebilirsiniz Smiley ) katılmıyoruz, yanlış bunlar deyin olup bitsin.

Evet benimde planlarım elbette var. Bunları yeni iş takvimine uyarlamam gerekiyor. Paylaşıp paylaşmayacağıma ben karar veririm Sayın Admin'im, tıpkı topic kapatma olayının bana bağlı olmamayacağı gibi. Ayrıca Topic kapatma olayı sizin Mod. Arkadaşınızdan çıkmıştıda o yüzden yazdım bunu.

Lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayalım. Olabilir ben yanlış da düşünmüş olabilirim. Sen yanlışsın deyin olsun bitsin. Saldırılara, savunmalara gerek yok.

M.Ali ERCAN Arkadaşım ismini kodladığım içinde özür dilerim. Bunu yanlış anladın. Ben onu sabaha karşı yorgun halimle yazdım. Kolayıma geldi. Bunu kişisel algılama. Eleştiriye açığım derken çok güzel savunma yapmışsın. Hikayen güzel ama ben üzerime alınmadım inan. Senin çalışmalarını da taaa ilk mesajımda olduğu gibi takdir ediyorum ve tekrar teşekkür ediyorum.

Sert bir eleştiri almış olabilirsin ama lütfen yılma ve/veya küsme. Herkesin üslubu bir olmaz. Umarım planını daha da geliştirirsin.

Sayın Adminim evet dersimi aldım yazdım uzatmamak için ve evet herkesin alması gerektiği dersler var bu topicte. Evet bazı dersler aldım ama galiba sizde site emekçilerini koruyacağım derken biraz dersi hak ettiniz galiba (Dersi umarım yanlış yorumlamazsınız) Ne dersiniz...
ahmetadanir
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #36 : 08 Eylül 2007, 08:50:18 »

Ferat54 Arkadaşım, bu topicte tepkisinin sınırlarını zorlayan sanırım bir siz varsınız. MA. ERCAN Arkadaşımızın kendisi ile yazdıklarını oku ve lütfen biraz ders çıkart bundan.

Israrın o kadar saçma ki: Sinema eleştirmenlerine "Hadi bir film yapta" görelim, yada bir edebiyat eleştirmenine " Hadi Nobellik bir kitap yazda görelim" demek gibi bir şey seninkisi.

Farzet ki benim planım yok hatta plan yapmayı dahi beceremiyorum bu neyi kanıtlar. Yazdıklarımın yanlış olduğunumu?

Bence üslubunu kontrol etmesi gereken bir Mod.'sun. Senin yangına körükle gitmemen uzlaştıcı olman gerekir.

Mesajını sonradan gördüğüm için sana ayrı mesaj oldu kusura bakma...
karakurum
Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 08 Eylül 2007, 08:56:15 »

Ahmet Adanır hocam yetmez mi? hiçbir şey yapmayıp sadece eleştiriyorsunuz. yapın bir güzellikde görelim plan nasıl yapılırmış. hiç birşey yapmadan sadece eleştirecekseniz. size ben artık sadece Grin Grin Grin geçerim. selamlar sevgiler ve saygılar. 
ahmetadanir
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #38 : 08 Eylül 2007, 09:06:08 »

Sayın Hocam, üslubunuzu beğeniyor musunuz? Ben kendime yakıştırıyorum diyorsanız -ben size gülmem- sadece şaşırırım...

Lütfen cevap gerektirecek şeyler yazmayın, artık sıkıldım. Senin yazdıklarına katılmıyoruz demek bu kadar mı zor?
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Site Yöneticisi

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #39 : 08 Eylül 2007, 09:11:36 »

Eleştiri yapıp; eleştilerini destekleyen örnekler sunmayan kişilerin yaptığı eleştiriler , ben ce (kişisel düşüncem ) havanda su dövmeye benzer . Bu plan uygulanamaz deyip ( ki uygulayıp çok güzel ürünler ortaya çıkaran arkadaşlarımızın örnekleri var ) alternatif örnek sunmamak ta aynı şey bence Saygılarımla.

M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #40 : 08 Eylül 2007, 10:02:45 »

Sayın Üye;

Gönül isterdi ki size Ahmet Adanır olarak hitap edeyim fakat siz bu konu içerisinde hiçbir meslektaşımıza ismiyle hitap etme ihtiyacı duymadınız. Mod dediniz, admin dediz, MAE dediniz.

Derse takılıp kalmışsınız. Kimseye ders vermek gibi kaygımız yok. Kimseyle bu şekilde bir poleniğe girmek için de zamanımız.

Üsluptan bahsediyorsunuz fakat kendi üslubunuza baktınız mı hiç? Sizin ifadeleriniz nasıl? Belki benim yapım bu diyebilirsiniz fakat insanlar burada sizi yazdıklarınızla bilirler, ifadelerinizle bilirler.

"site emekçilerini koruyacağım derken biraz dersi hak ettiniz galiba" derken neyi kastettiniz? Açarsanız sevinirim. Pardon ama siteye emekveren meslektaşlarımı sırf moderatörler diye değil doğruları söyledikleri için savunuyorum. Veya o yönde düşüncelerimi ifade ediyorum.

Fazla uzatmak istemiyorum diyebilirsiniz? Ama bir taraftan böyle böyle düşünürken diğer taraftan da cevap hakkı doğuracak laf sokuşturmanız gerçek niyetinizin bu olmadığını açıklamaz mı?

Konuyu açan sizsiniz ve konuyla ilgili sorulacaklara cevap vermek de sanırım size düşer? Kuyuya bir taş atıp çekip gitmek yok hocam.

Yazdıysanız sonuna kadar yazdıkarınızın arkasında durmanızı isteriz. Kaale almadığınızı ifade eden cevaplar sizin gibi üretken ve değerli bir insana yakışmıyor.

sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 08 Eylül 2007, 10:16:33 »

sayın ahmet adanır hocam bugüne kadar gönderdiginiz yani kayıt tarihinizden bu yana tüm mesajlar hemen hemen üzülerek söylüyorum tepki niteliginde niçin sizde yapıcı olmuyorsunuz ki actıgınız konu da tepki niteliginde.egerki mehmet ali ercan hocamın planlarını begeniyorsanız alırsınız begenmiyorsanızda almazsınız kendiniz hazırlarsınız.bu sitedeki tüm ögretmenlerimiz sami hocamdan tutunda yeni üyelerimize kadar paylasım içinde arada bir aksaklıklar olsada tekere tas koymayı yapabiliyor.madem cevap istemiyorsunuz her cevaba yanıt vermeyin hemde cevap vermeyi gerektirecek sekilde.ayrıca sizi saygıya davet ediyorum.uslubunuz cok çirkin ve bu sitede unutmayın sizin ögrencilerinizde olabilir.

sami hocam burda yazılanlar eminim benim gibi diger meslektaslarınızıda üzüyor,bu konunun kilitlenmesini rica ediyorum.
ahmetadanir
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #42 : 08 Eylül 2007, 10:21:26 »

Sami Bey, sizin göreviniz ADMİN değil mi? Bunu bir hakaret olarak mı algıladınız? M.Ali Hocam'dan özür dilemiştim ama sanırım siz onu okumamışsınız. Sebebini de açıklamıştım halbuki.

Şu yazdıklarınız gerçekten kayda değer şeyler değil. Bunu ukalalık olarak görmeyin lütfen. Son sözü ben söylerim diyerek zoraki yazmışsınız.

Yazdıklarımın arkasındayım. Size bir soru sorayım. Plan eleştirilerimin hangisi yanlış size göre? Katıldığınız veya katılmadığını şeyler nelerdir? Onları alayım ki savunmamı yapayım öyle değilmi? 

Her cümlenizde ve kelimenizde iğnelemeye çalışmışsınız. Bravo Sayın Hocam çok hazır cevapsınız, her şeye bir cevabınız var dememi mi bekliyorsunuz, yada sizinle uğraşılmaz dememi mi?

Bir eleştiri yaptım olayı mahalle kavgasına çevirdiniz. Bir'e karşı bir sürü kişisiniz insafa sığıyor mu? Bir üsluptu gidiyor. Çok ayıp olmuyor mu? Benim yazdıklarımın yanlış olduğunu söyleyin bu bana yeter.
ahmetadanir
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #43 : 08 Eylül 2007, 10:23:36 »

sayın ahmet adanır hocam bugüne kadar gönderdiginiz yani kayıt tarihinizden bu yana tüm mesajlar hemen hemen üzülerek söylüyorum tepki niteliginde niçin sizde yapıcı olmuyorsunuz ki actıgınız konu da tepki niteliginde.egerki mehmet ali ercan hocamın planlarını begeniyorsanız alırsınız begenmiyorsanızda almazsınız kendiniz hazırlarsınız.bu sitedeki tüm ögretmenlerimiz sami hocamdan tutunda yeni üyelerimize kadar paylasım içinde arada bir aksaklıklar olsada tekere tas koymayı yapabiliyor.madem cevap istemiyorsunuz her cevaba yanıt vermeyin hemde cevap vermeyi gerektirecek sekilde.ayrıca sizi saygıya davet ediyorum.uslubunuz cok çirkin ve bu sitede unutmayın sizin ögrencilerinizde olabilir.

sami hocam burda yazılanlar eminim benim gibi diger meslektaslarınızıda üzüyor,bu konunun kilitlenmesini rica ediyorum.

Üslubumdaki çirkin ve yakışıksız şeyleri alabilirmiyim? Varsa tabi...
Hem saldırıyorsunuz hemde cevap verme diyorsunuz...
sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 08 Eylül 2007, 10:24:44 »

hitap tarzınız
sami hocam acıklamıs yeterince bana söz düşmez
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic