Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TEMEL LİSEDE 12.SINIF SAYISAL İÇİN SEÇMELİ COĞRAFYA  (Okunma Sayısı 8827 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
çele
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 01 Kasım 2015, 21:44:04 »

Arkadaşlar 12.sınıf sayısal sınıflar için 1 saatlik seçmeli coğrafya dersi koyduk ygs coğrafya planı hazırlayıp uygulayabilir miyim?? işin resmiyet boyutuyla ilgili hiç bir fikrim yok. Çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
vbc123
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2015, 19:04:52 »

Bende fen lisesinde 2 saatlik seçmeli coğrafyaya giriyorum. Müdürün onayıyla ygs cografya anlatıyorum bence idareye danışmadan müfredat dışına çıkma derim

vbc
çele
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2015, 07:59:14 »

Bende fen lisesinde 2 saatlik seçmeli coğrafyaya giriyorum. Müdürün onayıyla ygs cografya anlatıyorum bence idareye danışmadan müfredat dışına çıkma derim

hocam peki yıllık plan olarak ne kullanıyorsunuz?
vbc123
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2015, 14:38:06 »

12. Sınıf 2 saatlik seçmeli cografya plani deftere isliyorum. YGS konusu anlatıyorum sirasiyla

vbc
çele
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2015, 21:43:06 »

12. Sınıf 2 saatlik seçmeli cografya plani deftere isliyorum. YGS konusu anlatıyorum sirasiyla

çok teşekkürler hocam ilginize, son bir soru olarak temel lisede 12 sayısal sınıflar için seçmeli coğrafya dersi üç saat. Ben de 4 saatlik 12.sınıf coğrafya  planını üç saat olarak göstererek hazırlayıp işlesem deftere, bi sorun olmaz değil mi??
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic