Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı Yıllık Planları  (Okunma Sayısı 4282 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« : 21 Eylül 2012, 12:06:34 »

Mehmet Ali Ercan Hocamızın hazırlamış olduğu yıllık planları ufak tefek değişiklikler ve eklemeler yaparak kullandım.Hocamıza tekrar teşekkür ediyor,başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
MLM
Uzman Üye

Performans: 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2012, 18:06:42 »

mehmet ali hocamızın hazırlamış olduğu planlarda,10. sınıf 4 saatlik planında kasım 1.hafta 2 saat olarak gözükmektedir.hatırlatmak istedim.
MLM
Uzman Üye

Performans: 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2012, 19:41:25 »

yine mehmet ali hocamızın planlarında 12. sınıf 4 saatlik planda,son iki hafta, haftalık ders saati 2 şer saat olarak gözüküyor.
laktoz
Sürekli Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2012, 19:52:31 »

Öncelikle Mehmet Ali hocamıza teşekkür ederim.Bir konuyu belirtmem gerekiyor 10.sınıflarda levhalar konusunu yıllık planda göremedim
talhaisler
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2012, 20:14:40 »

M .ALİ HOCAM elinize sağlık dökümanlarınızdan istifade ediyoruz ancak otelcilik turizm meslek liseleri 15 ekimde ders başı yapıyor 30 martta bitiyor malum öğrenciler otellere gidiyor staja sıkıştırılmış plan yaptım 5 saat uğraştım geçen sene konuları yetiştirmek zorundayız bu konuda varsa lise 2 ve lise 3 turizm otelcilik ders planı varsa paylaşalım teşekkürler
faggy26
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2012, 06:12:01 »

turizm otelcilik liseleri için coğrafya planları antalya meb ilbab sayfasında olması lazım
YENER02
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2012, 20:03:02 »

Slm ıı geceler arkadaslar ben 10. sınıf planlarını indiremiyorum yardımcı olursanız sevınırım
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic