Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 10 sınıf yıllık planı zorunlu acil yardım  (Okunma Sayısı 5882 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
asaspi
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 15 Nisan 2012, 22:03:46 »

Arkadaşlar ben meslek lisesinde 2 saat zorulu coğrafya dersi veriyorum ve yıllık planı siteden Mehmetaliercan hocanın planını indirdim kullanıyorum .ama o planda Türkiyenin toprakları ,akarsuları ve gölleri vb konuları yok bu sene 10.sınıflarla ilgili çok fazla değişiklik olduğu için şuan nedir ne değildir bilmiyorum .zorunlu için o plan doğrumudur .Çünkü başka meslek liselerinde arkadaşların planında var ben anlamadım zor durumdayım lütfen yardım edin birde teftişden bahsediliyor panik oldum.acil
asaspi
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2012, 16:45:52 »

Ya arkadaşlar gerçekten bilgisi olan yok mu ya ,hiç mi meslek lisesinde coğrafya öğretmeni yok
cesmelisebil
VIP Üye

Performans: 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2012, 17:46:13 »

M.Ali Ercan hocamın      Coğrafya kulübü   sitesinde en yeni planlar eklenmiş.
İncelediğimde dediğiniz konuların hepsi var. En üsttekini indirin(yeni)   , dosyayı açınca 2 saatlik 10.sınıf yıllık planına bakabilirsiniz...

Bazen sevdiklerimize zarar vermemenin en iyi yolu, onlardan uzak durmaktır... Her vazgeçiş sevgisizlikten değil, çaresizliktendir.
asaspi
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2012, 18:29:59 »

Cesmelisebil hocam yok inceledim Dünyanın su kaynakları var ama Türkiye'nın bitkilerinden sonra planda Türkiyenin nüfus ve yerleşmesi geliyor .ben M.Ali Ercan hocanın 26.08.2011 düzenlemelerinin olduğu anasayfada da olan planı kullanıyorum
dreamer99
VIP Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2012, 18:56:31 »

Cesmelisebil hocam yok inceledim Dünyanın su kaynakları var ama Türkiye'nın bitkilerinden sonra planda Türkiyenin nüfus ve yerleşmesi geliyor .ben M.Ali Ercan hocanın 26.08.2011 düzenlemelerinin olduğu anasayfada da olan planı kullanıyorum
hocam doğru planı kullanıyorsunuz. 2 saatlik planda türkiyenin toprakları ve su kaynakları konuları maalesef yok.

DEÜ
asaspi
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2012, 19:00:17 »

Hocam sizlerde zorunlularda bu planı kullanıyorsunuz dimi ,kafayı yiyecektim
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic