Sayfa: 1 ... 8 9 [10]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Konya Selçuk Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Bölümü  (Okunma Sayısı 80033 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aaaa
Sürekli Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #135 : 21 Mayıs 2011, 20:15:09 »

ALİ İHSAN AÇIKEL
Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya bölümü 1986 yılı mezunuyum. Karaman Anadolu Lisesinde çalışıyorum.
cafercatli
Sürekli Üye

Performans: 23
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #136 : 10 Ağustos 2011, 01:41:52 »

Smiley ::::Selçuk Üniversitesi Coğrafya Öğretmenliği Mezunları Grubu::::::  Şu anda Grubumuzda 1985 - 2010 yılları arasında  toplam 323 mezun üyemiz vardır... SİZLERİ DE aramızda görmek isteriz.... Cheesy  Selçuk Üniversitesi Coğrafya Öğretmenliği Mezunları   

24 TEMMUZ 2010 TARİHİNDE GERÇELEŞEN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ KONYA PİLAV GÜNÜNE KATILAN TÜM MEZUN ARKDAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM... SENEYE TEKRAR BULUŞMAK DİLEĞİYLE TÜM MEZUN ARKADAŞLARIMI DAVET EDİYORUM...

Not:Bu sene vatani görevim için askerde olmamdan dolayı 'pilav günü' düzenlenememiştir. İnşaallah seneye buluşuruz...

Benim Coğrafyam TÜRKİYE'M
havva ergen
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #137 : 10 Ağustos 2011, 18:19:11 »

Ben Havva ERGEN Selçuk Üniversitesi Coğrafya Öğretmenliğinde sadece 98-99 eğitim öğretim yılında öğrenim gördüm daha sonra Gazi Ünv. yatay geçiş yaptım ama Konya'nın ve Selçuk Ünv.bendeki yeri herzaman farklı olmuştur.Ben de sizlerden biri sayılırım.Kocaeli Kandıra Lisesinde görev yapıyorum.Herkese çok saygı ve selamlar.
havva ergen
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #138 : 10 Ağustos 2011, 18:23:19 »

Merhaba arkadaşlar Ben Havva ERGEN Selçuk Ünv. Coğrafya Öğretmenliği bölümünde sadece 98/99 eğitim öğretim yılında öğrenim gördüm daha sonra Gazi Ünv. yatay geçiş yaptım ama Konya'nın ve Selçuk Ünv. bendeki yeri her zaman farklı olmuştur nede olsa ilk göz ağrısı yani ben de sizlerden biri sayılırım.Herkese çok saygı ve selamlar...
Sayfa: 1 ... 8 9 [10]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic