Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yeni YGS Coğrafya Soru Bankası...Doğu ATEŞ EVRENSEL İLETİŞİM Yayınları.  (Okunma Sayısı 13050 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 02 Ocak 2015, 22:36:55 »

Değerli meslektaşlarım ilk baskısı 2009 yılında yapılan YGS Coğrafya soru bankasının yeni versiyonuda artık kitapçılardaki yerini aldı. Türkiye'de Coğrafya bağlamında en ciddi tiraj rakamlarına ulaşan bir kitap olmasına rağmen bir kaç soruda hata var hikayesi vardı. Sağ olsun 20 coğrafya öğretmeni meslektaşım hiç bir ücret almaksızın kitabı incelediler. 1800 soruda 10 tane cevap anahtarı hatası buldular. Sayelerinde düzeltilmesini sağladık. Yani bu haliyle hatasız harika bir yayın halini aldı.
Sizlerden ricam bunu öğrencilerimize duyurmanız. Böylece neler yaşarsa yaşasın üretmeye, güzel olanı üretmeye aşık olan birini varlığını bilsinler. Ki kesin kazanıp bir yerlere girmesini istediğiniz öğrencilere duyurmanı gerekiyor. Objektif gözlerle baktığınızda bunu en iyi sizler göreceksiniz. Ayrıca öğrencilerimizin duymasını, görmesini istiyorsanız aşağıda paylaşacağım linkten alanlara kitap yalnızca 13 lira ve kargo bedelini firma ödüyor. İyi bir yeri kazanmak herkesin hakkı diye...

http://www.evrenselkitap.com/detay.asp?u=165352

Öğrencilerimize duyuracağınızı biliyor, şimdiden teşekkür ediyorum, var olun...

DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2015, 20:52:26 »

Bugün bir kaç kitabevini ziyaret etme fırsatı buldum.Kitabevlerinde duran arkadaşlar kitabın pozitif yönlerinden, her gelen öğrenci ve öğretmen arkadaşın pozitif sözlerinden bahsettiler. Onur duydum. Lakin özellikle öğrencilerimizin duyması ve edinmesi gereken bir kitap. Dikkatlerinize sunarım...

subutay78
Uzman Üye

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2015, 19:43:43 »

Hocam göndermiş oldugunuz kitaplar elimize gecti cok tesekkür ederim eline saglık
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2015, 15:59:48 »

YGS Coğrafya soru bankası nereden ne geleceğini ayrıntılı olarak çalışılmış ve uzun bir zaman zarfında düşünülerek hazırlanmış, öğrencilerimizin görmesi gereken bir kitap. Üzerine mutlaka EVRENSEL İLETİŞİM denemeleri çözülmeli...Ancak öncelik bu kitapta.

Son 10 yılın çıkmış sorularına bakmanızı rica edeceğim. Sadece
http://www.osym.gov.tr/…/gecmis-yillara-ait-sinav-soru-ve-c…
tıklamanız yeterli. Buraya baktığınızda bu kitabı görmeyi hakeden pek çok insan olduğunun farkına varacaksınız...

DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2015, 20:12:21 »

LYS Sınavında ne sorulduğunu dikkatle inceleyen bütün meslektaşlarımın YGS sınavında soru çıkacağını düşündükleri ve ağırlık verdikleri konulardan, son dört yıldır soru gelmediğini görüyor, kahroluyorlar. Fakat bu konulardan özellikle LYS 3  sınavında - yani eşit ağırlık alanında bir yere girmek isteyen öğrencilerin çözmesi gereken- son dört yıldır buradan ciddi ve yapılması öğrenciye gerçekten zor gelen sorular sorulduğunu göreceksiniz. Bu bakımdan YGS Coğrafya soru bankasını görmeyen eşit ağırlık öğrencilerinin ve pek tabi ki sözel adaylarının kesinlikle YGS Soru bankasını görmesi gerekiyor.
Öte yandan LYS de gerçekten yüksek başarı hedefleyen arkadaşlarımızın, kanımca en güzel çalışmam olan LYS soru bankasını edinmesi ve çözmesi şart. Bu kendi uydurduğum bir şey değil. Serbest piyasada LYS Soru bankasının muadili gerçekten yok. Ki zaten LYS Coğrafya Soru Bankası adıyla üretilmiş kitap adedide bir elin parmakları kadar anca... Dolayısıyla LYS de gerçekten ciddi bir üniversitenin kaliteli bir bölümüne girmek isteyen herkesin mutlaka görmesi gereken bir materyal. Öğrencilerimize, özellikle bir yere girmesi kesn olan öğrencilerimize hem YGS- hem LYS soru bankalarımı tavsiye ediyorum... Başarı dileklerimle...

sanemonur
Deneyimli Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 24 Mart 2015, 10:16:00 »

Hocam kaynaklar elime geçti. Çok teşekkür ediyorum. İtinayla hazırlanmış ,başarılı kitaplar.
nirvanakrep
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 24 Mart 2015, 23:34:56 »

hocam kitapları edinme şansımız var mı
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #7 : 27 Mart 2015, 20:18:58 »

Değerli arkadaşlar aşağıdaki linki sağlıklı biçimde doldurduğunuzda kısa sürede ki,taplarınız elinize geçecek....

http://www.evrenseliletisim.com.tr/ornektalep.asp

ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 18 Nisan 2015, 15:47:36 »

YGS bitti,sırada LYS.Kesinlikle çözülmesi gereken bir soru bankası,emeklerine sağlık Doğu Hocam...

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
Nurettin Öztürk
VIP Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2016, 11:05:46 »

Sayın Hocam kitaplarınız elime geçti inceledim. Gerçekten çok güzel hazırlanmış gerekli yeterli bilgiler verilmiş. öğrencilerime şiddetle tavsiye ediyorum. çok teşekkür eder çalışmalarınızın devamını diliyorum..
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic