Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Temel Coğrafya Bilgileri kitabının (Dizinli) yeni baskısı çıkmıştır.  (Okunma Sayısı 7762 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ergintaylan
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 11 Ağustos 2012, 16:10:27 »

Saygıdeğer coğrafya öğretmeni arkadaşlarım ve sevgili öğrenciler. Türkiye'de bir ilk olan ve benzeri bulunmayan temel coğrafya bilgileri kitabımın yeni baskısı karekök yayıncılıktan çıkmış olup tüm Türkiye'de satışa devam etmektedir. Tüm lise müfredatının kazanımlarını içeren, konuların özet şeklinde incelendiği bu kitap tamamen renklidir. Lise coğrafya müfredatıyla ve ÖSYM nin coğrafya yaklaşımıyla uyumlu olan bu kitabın dizinli olması coğrafya öğretimini çok pratik hale getirmektedir. Konular coğrafi sistemlere uygun olarak sıralanmıştır. Doğal sistemlerden başlayıp çevre-toplum ünitesine kadar düzenli bir şekilde işlenmiştir. El kitabı formatında olan bu kitap tüm öğrencilerimiz için veya coğrafyayı kısa yoldan öğrenmek isteyenler için düşünülmüş ve hazırlanmıştır.

Dizinin anlamı: Diyelimki ÖSYS sınavlarına hazırlanan bir öğrenci , çözmeye çalıştığı bir test sorusunda drenaj kelimesinin olduğunu görmüş fakat drenaj kelimesinin anlamını bilmediği için soruyu çözememiştir. Bu kitabın arkasında yer alan dizin kısmında, drenaj kelimesi alfabetik düzende yer almakta olup öğrenci drenaj kelimesinin geçtiği tüm sayfaları görmektedir. Öğrenci bu sayfalara giderek drenaj kelimesinin anlamını ve ilgili konusunu hemen öğrenebilmektedir.Coğrafi kazanımlara, kavramlara ve terimlere ait çok sayıda bilgi, dizinli kitaplarda pratik olarak öğrenilebilmektedir.

İhtiyacı olan herkesin bu kitabı edinmesini ve gönül rahatlığıyla kullanmasını temenni ederim. Saygılarımla....

KAREKÖK YAYINCILIK COĞRAFYA KİTAP YAZARI
mert volkan
VIP Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2012, 01:57:57 »

değerli hocam  , örnek kitap  gönderebiliyor musunuz  Huh??
mersinli33
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2012, 11:44:02 »

Değerli hocam çalışmalarınızda başarılar diliyorum öncelikle. Anamurda Anadolu Lisesinde çalışan coğrafya öğretmeniyim.Kitabıznıdan örnek gönderirseniz sevinirim.
tel: 5077145234
anamur anadolu lisesi- ANAMUR-MERSİN       İSMİM: BEKTAŞ SARI
BETÜL İKRA
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2012, 11:53:22 »

değerli hocam.ben suudi arabistan dammam türk okulunda coğrafya öğretmeniyim.tanıtım kitabını ağustos 24 üne kadar belirteceğim adrese gönderirseniz sevinirim.
ŞEREF AYDEMİR
KAVACIK MAH.KAVACIK CAD. NO:47 YAHYALI/KAYSERİ
TEL:5057059368
ergunkarakaya
VIP Üye

Performans: 222
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 13 Ağustos 2012, 15:13:46 »

Sayın hocam,öncelikle çalışmanız için kutluyorum.Mümkünse birörnek talep ediyorum.
Ergün KARAKAYA
Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi
Yeşilbayır mahallesi Namık Kemal Bulvarı Döşemealtı- Antalya

Ergün KARAKAYA
Erünal Sosyal Bilimler Lisesi
Döşemealtı / Antalya
ergintaylan
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 13 Ağustos 2012, 16:43:38 »

Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım. Temel coğrafya bilgileri kitabımı Karekök Yayıncılığın 0216 418 36 70 nolu telefonunu arayarak adresinize isteyebilirsiniz. Doğrudan ulaşarak gerekli koşulları (öğretmen olduğunuza dair belge yada kart fotokopisi vb.) öğrenebilir ve kitabı kargoyla 3-4 günde alabilirsiniz.
(NOT: Türkiye genelinde öğretmen ve öğrenciler tarafından çok rağbet gören coğrafya kitaplarım bazı durumlarda elinize geç ulaşabilir. Bu durum stoklarda örnek kitap kalmamasından dolayıdır.Özellikle dersanelerin erken açılması ve yılın ilk günlerinde kitap satışlarının artması stokları kısa sürede bitirebilmektedir.Eğer örnek kitap talebiniz elinize geç ulaşırsa şimdiden sizden özür dilerim. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder bu kitapları tüm öğrencilerinizle paylaşmanızı rica ederim.)

ergintaylan
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 22 Ağustos 2013, 07:15:32 »

Merhaba sevgili meslektaşlarım. Karekök yayıncılıktan çıkardığım Temel coğrafya bilgileri kitabımın yeni baskısı çıkmıştır. Bu kitap Türkiyenin tirajı en yüksek olan YGS-LYS coğrafya kitapları arasında yer almaktadır.İlgilenen arkadaşlara saygılarımı sunarım.

KAR-Dİ
Yeni üye
*

Performans: 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 22 Ağustos 2013, 19:31:07 »

Kitabınızdan bir örnek gönderirseniz,sevinirim.Saygılarımla      Alparslan KILIÇ Giresun Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Coğrafya Öğretmeni Giresun
mehmet KAYA
Üye
**

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2013, 19:59:44 »

KİTABINIZDAN ÖRNEK GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞKKÜR EDERİM.DÖRTYOL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENİ MEHMET KAYA DÖRTYOL /HATAY
hbaskurt66
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 23 Ağustos 2013, 06:12:31 »

KİTABINIZDAN BİR ÖRNEK İSTİYORUM.ŞİMDİDEN BAŞARILAR.BÖYLE ÇALIŞMALARA İHTİYAÇIMIZIN VAR.
HÜSEYİN BAŞKURT
YOZGAT İSTİKLAL ANADOLU LİSESİ-YOZGAT
sedo25
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 23 Ağustos 2013, 13:53:03 »

HOCAM ELİNİZE SAĞLIK TEMEL COĞRAFYA BİLGİLERİ KİTABINIZDAN GÖNDEREBİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM.
ERCİŞ FİNAL DERSHANESİ SERDAR KARAHAN
kadircakir61
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 23 Ağustos 2013, 14:57:41 »

MERHABA HOCAM KİTABINIZDAN ÖRNEK GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM ÇALIŞMALARINZA BAŞARILAR DİLERİM ADRES  KADİR ÇAKIR      ULUSOY GÜBRE VE İNŞAAT MALZEMELRİ ŞİRKETİ İRFANLI MAH      TEL:05363438362
OF/TRABZON   
Güllüşah
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 24 Ağustos 2013, 16:26:58 »

Sayın hocam mümkünse ben de birörnek talep ediyorum.
Melek KOÇ
Tavşançalı Lisesi
Kulu/ KONYA
kubilay35
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Coğrafyacıyım

« Yanıtla #13 : 26 Ağustos 2013, 20:57:15 »

Sayın hocam mümkünse ben de birer örnek talep ediyorum.

İzmir-Karabağlar Cumhuriyet Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni
Karanlığın en koyu olduğu an , aydınlığa en yakın olduğun andır...
mahal
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 27 Ağustos 2013, 20:21:10 »

Kitabınız çok ilgimi çekti. Geç kalmadıysam bir örnek kitap da ben isterim. Sağlıcakla, hoşça kalın. İyi ve bol kazançlı çalışmalar dilerim.
Mahal EMRAH, 05374296395
Dadaloğlu Mah. 2571 Sk, No:8 Başkent Hastanesi yanı, Yüreğir/ADANA.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic