Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: MPS COĞRAFYA Kitapları ve Köşetaşı Sistemi (Karekök yayıncılık)  (Okunma Sayısı 18796 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ergintaylan
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 12 Aralık 2011, 11:05:31 »

Sistemi ve konu anlatım tarzı Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylı tek kitap olan Karekök Yayıncılık'ın coğrafya kitaplarını kullanan saygıdeğer meslektaşlarım.Elinize geçen kitaplarımı sınıfta kullanırken yaşadığınız sorunları, eksikleri yada olumlu yönleri burada yorumlar ve iki satır birşeyler yazarsanız sevinirim.Bana email adresimden de mesaj atabilirsiniz. Eğer eğitim-öğretim yılının başında örnek kitap talebiniz olursa veya öğrencilerinize toplu alım yapmak isterseniz seve seve yardımcı olacağım. Amacım coğrafya camiamıza yararlı olmak ve coğrafya öğretimini kolaylaştırmaktır.
Köşetaşı sistemini diğer mesajlarımda detaylı olarak açıkladım.

KAREKÖK YAYINCILIK COĞRAFYA KİTAP YAZARI
mhtpsrf
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2011, 15:21:10 »

Hocam kitaplarınızdan biz öğretmenlere örnek gönderdiğinizi duydum, bugün öğretmen kimliğimle size faks çektim. İnşallah elime geçerse en kısa zamanda görüşlerimi paylaşacağım. Bozüyük Anadolu İmam- Hatip Lisesi...
kaynar
VIP Üye

Performans: 40
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2011, 18:34:10 »

kitapları yeni aldım. inşaallah en kısa zamanda değerlendirmeye çalışacağım. bazı konularda fikir belirtmek için size ulaşabileceğim bir tlf varmı
sasonlu
Sürekli Üye

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2011, 17:33:51 »

kitapları yeni aldım. inşaallah en kısa zamanda değerlendirmeye çalışacağım. çok teşekkür ettim
M. Köstem
Üye
**

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2011, 20:01:43 »

Ergin Hocam; Kitaplarınızı aldım. Öncelikle çok teşekkür ederim. Bir dershane öğretmeni olarak İlk defa ciddiye alınıp Kitap gönderildi sizin tarafınızdan. Kitaplar özenle hazırlanmış, Sorular da değişik ve kaliteli Başarılarınızın devamını diliyorum.
nil
Üye
**

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2011, 11:57:48 »

bize de örnek kitap gönderirseniz memnun olurum teşekkürler
nilüfer karagür banaz şehit necati sargın anadolu lisesi coğrafya öğretmeni banaz-uşak
aragon5755
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2011, 18:57:09 »

banada kitap gönderirseniz sevinirim şakirpaşa lisesi  seyhan adana teşekkürler
hasan67
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2011, 21:49:28 »

Kitaplarınızı dün aldım.Konular sade ve öz biçimde anlatılmış.Herkesin anlayabileceği bir dil kullanılmış.Tebrik ediyorum.
gnrz
Yeni üye
*

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2011, 11:27:32 »

kitaplar kısa sürede elime geçti,ilginize teşekkür ederim.özellikle denemelerin ve soru bankalarının öğrencilere  çok faydalı olacağını düşüyorum
ergintaylan
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 28 Aralık 2011, 09:38:38 »

Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım.  Her öğrencinin ihtiyacı olan konu anlatımlı MPS coğrafya kitapları, YGS ve LYS soru bankalarının yanında YGS ve LYS deneme kitaplarını (çözümlü) karekök yayınlarına fax ile ulaşıp alabilirsiniz. Bu kitapları gördükten ve inceledikten sonra eminimki hakkını vereceksinizdir. TÜYAP kitap fuarında büyük ilgi gören bu kitapların siparişini internetteki kitap satış sitelerinden, kitapevlerinden ve karekök yayıncılığın web sayfasından ulaşarak temin edebilirsiniz. Sorular yeni nesil olup yapılandırmacı eğitim yöntemlerine uygun hazırlanmıştır. Eğer coğrafyada öğrenme güçlüğü çeken öğrencileriniz var ise, dersi düzenli bir şekilde anlatıp etkinliklerle pekiştirmek istiyor iseniz  MPS kitaplarımı şiddetle tavsiye ederim.
Türkiye'nin seçkin okullarında ana yardımcı kaynak olarak okutulan MPS konu anlatımlı kitaplarımız ara sınıflar için ve coğrafya temellendirme amacıyla hazırlanmıştır. Kitaplarımız patentlidir ve orjinalliği devlet onaylıdır. (Kitabın arkasında belgesi vardır). Kitaplarla ilgili olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi bana ulaşarak paylaşabilirsiniz.
İyi çalışmalar

hasanvarol
VIP Üye

Performans: 15
Çevrimdışı Çevrimdışı

1983 DTCF. BAFRA ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ.

« Yanıtla #10 : 28 Aralık 2011, 14:04:41 »

Pardon Kitapları adrese göndereceğinize PDF formatında yayınlasanız daha iyi olmaz mı?
ergintaylan
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2012, 16:54:49 »

Orhan hocam size söylediğim gibi 9.sınıf MPS coğrafya kitabı hem YGS ye hem de 9.sınıf coğrafya yazılılarına hazırlanmak daha da ötesi coğrafyayı sindire sindire öğrenmek için hazırlandı.Sizde bu kitaplardan doğru şekilde yararlanmışsınız ve size sonsuz teşekkür ederim.Öğrencilerinizle birlikte coğrafya dolu günler diler yakında çıkacak yeni kitaplarımı size mutlaka göndereceğimi bilmenizi isterim.

helbest
Uzman Üye

Performans: 16
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2012, 20:42:18 »

Kitaplar bugün  elime geçti. Gereksiz bilgilerden kaçınılmış çok güzel hazırlanmışlar. Başarılarınızın devamını dilerim
cevikerhan
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 10 Ocak 2012, 07:28:04 »

Kitaplar gerçekten çok güzel hazırlanmış. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
impress
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 10 Ocak 2012, 14:38:06 »

Kitaplar kısa süre de bana da ulaştı. Farklı anlatım tarzı öğrencilerin de dikkatini çekiyor. Elinize emeğinize sağlık...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic