Sayfa: [1] 2 3 ... 8   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: YGS Coğrafya Denemeler Kitabı... Ahmet T. TEBERİK...  (Okunma Sayısı 32725 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 12 Aralık 2012, 21:35:23 »

Değerli arkadaşlar; öncelikle herkese merhaba. Değerli meslektaşlarım Ahmet T. Teberik ve Melih Malkondu’nun YGS denemeleri isimli kitabından bana da göndermişler. Öncelikle sevindiğimi belirtmek isterim. Teşekkürler…

Kitapla ilgili düşüncelerime gelince; ben bir eğitim uzmanı veya coğrafya bilirkişisi değilim, ancak bir kitap veya başka bir üründe aradığım başka şeyler var. Aradığım şeyleri belirlememde, öğrenme sürecim hep acı ile oldu. Hayatıma dönüp bakınca biliyorum dediğim hemen her şeyde mutlaka bir acı, hele konu kitapsa mutlaka yenilmiş bir kazık var. Allah hepinizi kitap işleri ile uğraşan “ESNAF” lardan korusun. Dolayısıyla bir eserde aradığım ana özellikler, o eseri yazanlarla alakalı. Ben Ahmet beyi ve Melih hocayı tanımıyorum. Ahmet hocayla pek çoğunuzla olduğu gibi telefonda görüşmüşlüğüm var. Yani yüz yüze tanımam (ne demekse ve ne önemi varsa). Öncelikle bir kitapta (insana dair her üründe) ciddiyet, samimiyet ve dürüstlük arıyorum.

Kitabı elime aldığım anda ilk ikisi beni sarmaladı. Son etkeni ise söylememe gerek yok. Şöyle ki; 2010-2011-2012 sınav soruları ortada iken bu soruları da ancak görünce anlayabilirsiniz. Okuldaydım kitabı teslim aldığımda. Bir kız öğrencime verdim, kız der ki; “hocam sorular çok uzun”…Bende sadece şunu söyledim ÖSYM nin son üç sınavda ne yaptığına bak (OSYM sitesi bunları ücretsiz veriyor). Dolayısıyla, kitabın ayrıntısına bakamadım. Ancak şu kesin ki Ahmet ve Melih hoca son yılların sorularını ciddi incelemişler. Her ikisini de kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Ahmet beye dediğim şeyi burada da söylemek zorundayım, dersim az, az öğrencim var. Toplu alım yapacak ortam şartlarında değilim. Ancak ulaştığım her yerde bu kaliteli ürünün samimiyetle anılacağını belirtmek isterim(Örnek isteyen herkese göndermeye çalışıyorlar-ancak bu tip piyasadan bağımsız çabalar desteğinizle büyür).  
Her iki arkadaşıma da sonsuz teşekkürler. Ellerine sağlık.

mmalkon
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2012, 21:56:22 »

güzel dilekleriniz için, herşey için teşekkürler kıymetli hocam.. düşünceleriniz bizim için çok önemliydi
efraim
Uzman Üye

Performans: 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2012, 22:03:53 »

Ben de örnek kitabım gelirse görüşlerimi bildireceğim Smiley Ama Doğu hocam sanırım bu konuda beğenisini sunduysa içim daha da ısındı diyebilirim. Saygılarımla...

Tekirdağ Belediyesi Ana.Öğretmen Lisesi
attbjk
Yeni üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2012, 22:10:45 »

değerli hocam çok naziksiniz bizi düşünceleriniz mutlu etti...umarım tüm dostlarımız aynı kanıdadırlar...piyasada aynı mantalitede öyle çok yayın var ki...keşke herkes son yılları hakkıyla gözden geçirip değerlendirip ve COĞRAFYA YGS  DENEMELERİ KİTABINI inceleyip samimi olarak yaklaşsa BİZİM EMEĞİMİZİN HAKKINI VERECEKLERİNİ DÜŞÜNÜYORUM...saygılarımla...

Şimdiden herkese yoğun ilgisinden dolayı çok teşşekkür ediyoruz...
                                                                                       ahmet temel teberik & melih malkondu
AKSUNGUR19
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

With the name of GOD...

« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2012, 23:18:23 »

Gerçekten çok heyecanlandım. Doğu hocam bütün öğretmenlerin duygularına tercüman olmuşsunuz. Son yılların sorularına yakın soru tipleri ne yazık ki piyasada yok. Aynı soruları kapak değiştirip basar oldular.

Örnek kaynak keşke elimize ulaştırılsa...

Coğrafyam ve otomobilim hayatımdır...

Bize göre değil; siyaha beyaz, zalime pekala, yoksula olmaz demek
ALİ GEDİK
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2012, 19:51:33 »

SORU TARZLARI GERÇEKTEN SON YILLARDAKİ YGS VE LYS SORULARIYLA AYNI... TEBRİKLER. ALİ GEDİK-KONYA ÖZEL ENDERUN FEN LİSESİ COĞRAFYA ÖĞRTMNİ
suleyman
Yeni üye
*

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2012, 20:12:06 »

Örnek kitap nasıl temin edebiliriz veya kitapçılarda bulabilir miyz?
AKSUNGUR19
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

With the name of GOD...

« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2012, 23:09:52 »

Doğu hocam bu kaynağı çok merak ettim. Nasıl ulaşırız? Yardımcı olursanız sevinirim...

Coğrafyam ve otomobilim hayatımdır...

Bize göre değil; siyaha beyaz, zalime pekala, yoksula olmaz demek
sasonlu
Sürekli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2012, 21:34:36 »

Doğu hocam bu kaynağı çok merak ettim. Nasıl ulaşırız? Yardımcı olursanız sevinirim...
mmalkon
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 14 Aralık 2012, 23:02:57 »

Değerli hocalarım ilginize çok teşekkür ederiz. Örnek kitaplarımız sınırlı sayıda kaldı çok talep olunca ancak bize facebook adreslerimizden ulaşırsanız size ulaştırmaya gayret ederiz.. Melih Malkondu - Ahmet Temel Teberik
mmalkon
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2012, 23:33:36 »

merhabalar hocam haklısınız o an bunu düşünemedik mail adresim melihmalkondu@hotmail.com
tiger32
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 17 Aralık 2012, 20:05:23 »

sevgili hocam emek verdiğiniz kitap  için sizi kutlarım.sizcede uygunsa örnek kitabınızı adresime göndermenizi rica ediyorum.son sınıf öğrencilerime önermek isterim.
mehmet kaplan
ısparta  halıkent anadolu lisesi coğrafya öğretmeni
tor
Uzman Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 18 Aralık 2012, 16:16:34 »

kitabı incelemeği her coğrafya öğretmeni ister bu sebeple örnek kitap ulaştırılırsa  çok çok iyi olurdu
tanzer46
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 18 Aralık 2012, 16:20:28 »

Örnek kitap nasıl temin edebiliriz veya kitapçılarda bulabilir miyİz?
tanzer46
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 18 Aralık 2012, 16:23:37 »

kitabı incelemeyi her coğrafya öğretmeni ister bu sebeple örnek kitap ulaştırılırsa  çok çok iyi olurdu
Kitapçılarda bula bilirmiyiz?
H.Mehmet ERTEKİN
COĞRAFYA ÖĞRETMENİ
AFŞİN ANADOLU öĞRETMEN LİSESİ
46500 AFŞİN/K.MARAŞ
Sayfa: [1] 2 3 ... 8   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic