Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: LYS Coğrafya Soru Bankası. Evrensel İletişim Yayınları, Doğu ATEŞ  (Okunma Sayısı 4331 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 08 Nisan 2015, 20:30:47 »

Değerli arkadaşlar; öncelikle selam eder, hepinize saygılar sunarım. Daha evvel başka yayınevlerinden üretmeye çalıştığım kitaplarımdan LYS coğrafya soru bankasını inanın önermekten öte, zaten göreceğiniz için, geleceğinde katkınız olmasını arzuladığınız öğrencilerimize böyle bir kitabın varlığından bahsetmenizi söyleyeceğim. LYS Coğrafya soru bankası için söyleyeceğim tek şey, "Kendi çalışmalarım içinde en güzel, sınava en dönük materyal" olduğudur. Kesinlikle görmeli, öğrencilerimizi haberdar etmelisiniz.

kitabı görmek ve göstermek istiyorum diyen arkadaşlar

http://www.evrenseliletisim.com.tr/ornektalep.asp

yukarıdaki linki uygun biçimde doldururlarsa örnekleri en kısa sürede ellerine ulaşacaktır. Formu doldurdum ama örneğim gelmedi diyenler firmayı (0312) 384 5699 no'lu telefondan arayarak (dağıtım bölümünü tuşlayarak) kargonun ulaşmama nedenini öğrenebilirler.

Ancak kesinlikle görmelisiniz.  Çünkü sonrasına dair çok bir şey söylemeye gerek yok. Hoşçakalın...

DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2015, 20:45:41 »

Bugün çalıştığım okulda çok sevdiğim bir kız öğrencim LYS soru bankası sordu. Tabi ki şaşırdım. Dersine girdiğim halde bunu bana mı soruyorsun dedim. "Hocam dersanede söylemediler, bilmiyorum dedi. Kitap bulamıyorum piyasada LYS Coğrafya kitabı yok" dedi. Haklısın bende yazdım piyasada var bir şeyler, ama sor soruştur dedim.
Aslında inanılmaz olan nokta benim kendi öğrencimin benden haberi yok. Üstelik LYS adıyla üretilmiş en iyi kitap da sadece LYS Coğrafya Soru Bankası Evrensel İletişim yayınları... Şunu kesinlikle söylemeliyim, bu alanda yazdığım en güzel kitap. Rica ediyorum, ürünü övmek yerine öğrencilerimize duyuralım. piyasada her yerde bulunamama sorununu ilerde mutlaka aşacağız. Desteğinizle...

https://www.facebook.com/yazardoguates/posts/1624315784458135?ref=notif&notif_t=like

Nurettin Öztürk
VIP Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2015, 10:56:34 »

Hocam kitaplarınızı aldık çok güzel emeğinize sağlık binler teşekkür ediyorum..
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2015, 12:52:08 »

Bir haftada bilmem kaç baskı yaptı diyemem Smiley Zaten buna hiç bir öğretmenin ihtiyacı olduğunu sanımıyorum. Yıllardır var olan ama bir haftada binlerce adet basılmayan kitapların yazarı benim Smiley
Fakat ne aradığını bilen ve kaliteden taviz vermeyen çizgimi LYS soru bankasına çok iyi yansıttığımı bilen ve bilmeyen herkesin bu çalışmayı görmesi ve duyurması gerektiğini düşündüğüm için bu mesajı yazıyorum Smiley Umarım ilerde bahsettiğim tipte lüzumsuz mesajlar bende yazarım Smiley  Hoşçakalın...

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic