Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Hiç bir yayınevine teşekkür etmiyorum  (Okunma Sayısı 3522 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alfred
Uzman Üye

Performans: 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

Herkes için coğrafya

« : 08 Mart 2012, 20:31:59 »

Bir yayınevine teşekkür etmek için konu açmaya gerek duymuyorum. Buradan bütün yayınevlerine sesleniyorum yok fakstı yok öğretmenlik belgesiydi bir sürü uğraşı var. Okul adresi verildi mi olsun bitsin bu iş.
memed
Deneyimli Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 19 Mart 2013, 06:14:38 »

evet katılıyorum sanki böyle olunca başka şey mi oluyor. evrakçılıktan başka bişey değil
M. Köstem
Üye
**

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 19 Mart 2013, 08:44:34 »

evet katılıyorum hocam. bazıları da çok önceden göndermiştik şimdi gönderemeyiz diyor. İstedikleri belge ayrı birşey. Kim gereksiz yere örnek kitap ister ki zaten
poyraz güney
Üye
**

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 19 Mart 2013, 12:00:47 »

saygıdeğer meslektaşlarım ben de kesinlikle katılıyorum birkaçtane kitap için benim kimlik bilgilerimi almaya kimsenin hakkı yok, onun için de ben kendi adıma hiçbir zaman bu tür yayınevinden kitap istemedim istemeyeceğim de...saygılar
başar
Üye
**

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 19 Mart 2013, 19:48:21 »

burada yer alan bir kitap reklamına bakarak herkes gibi adımı vererek örnek kitap talebinde bulundum.ne arayan oldu ne de soran.bu sitede birçok öğretmen arkadaşımın aklında zaten bir şablon kitap olduğunu düşünüyorum.kitabınız sizin olsun.
aksaray1980
VIP Üye

Performans: 44
Çevrimdışı Çevrimdışı

"Varlığımdaki yegane mükemmellik Türk olrk doğmdr'

« Yanıtla #5 : 20 Mart 2013, 06:54:36 »

Esen yayınlarından okulca istedik ellerindeki bütün örnek kitapları gönderdiler TEŞEKÜRLER........

Ben gelmedim dava için benim işim sevgi için... (y.E)
maksu
Üye
**

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 20 Mart 2013, 17:09:36 »

Kıymetli hocalarım belgelerin istenmesini ben de anlamsız buluyorum.Ancak mutlaka ki bir dayanak noktası vardır diye düşünüyorum.Örneğin daha önce çalıştığım başka bir ildeki okulda ESEN Yayınlarının tüm kitaplarını istemiştim ve göndermişlerdi.Bu sene başında ise şimdiki okulumda müdür yardımcımız sağolsun bizim adımıza ESEN Yayınlarından kitap talep etmiş.ESEN Yayınları sistemlerinde bana gönderdikleri kitapları tespit etmiş ve sadece göndermediklerini göndermişti. Yalnızca okul adına olmamasının sakıncası da sanırım şu; her yıl yenilenen baskıdan birer örnek gönderiyorlar. O yüzden yalnızca okul adına gönderen bir yayınevi 3 yıl boyunca hep eski okuluma gönderdi. O yüzden kişisel kimlik bilgilerinizle örnek kitap istemek yerine okul idaresi tarafından hazırlanan tek bir belgeyle tüm kadro için örnek talep edebilirsiniz.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic