Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ateş Yayıncılığın mail adresii??  (Okunma Sayısı 1638 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hale36
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 03 Nisan 2012, 13:53:07 »

ateş yayıncılığın mail adresi ya da faks no yu bilen var mı web adresi açılmıyor

sadece...
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2012, 10:09:44 »

Değerli arkadaşım, öncelikle selam eder saygılar sunarım. Bu gibi durumlardan dolayı çok özür dilerim. ATEŞ Yayınları mail adresi atesyayincilik@gmail.com. Ama kesin ulaşmalıyım diyorsanız atesdogu06@gmail.com dan bana ulaşmanızı öneririm. Gönül dolusu selamlarımla....

Değerli arkadaşlar
ateş yayınlarına ulaşmak için atesdogu06@gmail.com adresini kullanınız. Maile mutlaka ne istediğizi (branş) ve cep tel numaranızı yazınız(cep tel kargo için gereklidir:( ). Lütfen beni affedin. Ama yel değirmenleriyle yalnız da olsam savaşa devam edeceğim. Önümüzdeki sene ATEŞ Yayıncılık sizlerin katkısıyla mutlaka başarılı olacaktır. Öğretmen listesi olayını ciddiye alan arkadaşlar da  atesdogu06@gmail.com  adresini kullanarak öğretmen arkadaşlarımıza ulaşmamı sağlarlarsa sevinirim. Önümüzdeki sene YGS-LYS setini  tamamlayacağım. En azından bunların arkadaşlara ulaşması lazım. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler...

evrenim
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2012, 10:20:46 »

Hocam merhaba. Ben Ankara mimar Sinan e. M. L de coğrafya ogretmeniyim. Kitaplarınızı ilk çıktığında site üyelerine gönderdiğiniz zamandan beri çok beğenerek takip ediyorum. Okuldaki zümrelerine birlikte ogrencilerede tanıtıp kullanmak istiyoruz. Ekip yayınlarını aradık fakat kitap ornegi getirmediler. Bizi bu konuda yönlendirirseniz çok sevinirim. Çalısmalarınızda kolaylıklar dilerim. Derya Hancerlioglu
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2012, 11:00:36 »

Hocam lütfen özürlerimi kabul edin. Hayat her zaman şans vermeyebiliyor. Bem sorumluluklarından kaçan biri asla olmadım. 0554 5847814 cep numaram. Beni ararsanız onur duyarım... Sıkıntı yaşayanlar bana ulaşırsa çözmek için elimden geleni yaparım. Hoşçakalın...

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic