Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Etkinlik Konusunda Destek Bekliyoruz  (Okunma Sayısı 1877 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aaydın
Uzman Üye

Performans: 34
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 04 Eylül 2009, 00:15:33 »

Değerli meslektaşlarım daha önce de burdan duyurduğum gibi bakanlık egitek bünyesinde yeni bir çalışma yürütüyor. Bu çalışmaya göre tüm branşlardan öğretmenler ile bilgisayar öğretmenlerini bir araya getirerek etkinlik, sunu ve animasyon hazırlatacak. Şu an coğrafya adına bunun başlangıcı Erzurumda başladı. İlk hafta çalışma kağıdı yani öğretmenlerin egitim.gov.tr den indirerek uygulayacakları etkinlikler, ikinci hafta pps ler, bir sonraki Van da yapılacak olan kursta da animasyonlar hazırlanacak. Biz 15 kişilik bir ekibiz. Normal şartlarda bir coğrafyacı bir bilgisayarcı şeklinde oluşması gereken ekip maalesef şimdilik bilmediğimiz nedenlerden dolayı 4 coğrafyacı 11 bilgisayarcı şeklinde oluşturulmuş durumda. Belki de hizmetiçine başvuran coğrafyacı az olmuş olabilir. Şimdi sizden ricam sürece katkıda bulunmanız olacaktır. Maalesef 4 kişi olduğumuz için bilgisayarcı arkadaşlara çok fazla yetişemiyoruz. Onlara bol miktarda etkinlik örneği sunmamız ve onların da bunu tasarlaması gerekiyor. Eğer benim mail adresime(aaydin@windowslive.com, cografyaci@live.com) etkinlik örnekleri yollarsanız bilgisayarcı arkadaşlara bunları yaptırma ve egitim.gov.tr de yayınlatma şansımız olacak ve sizde sürece katkıda bulunmuş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim.
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2009, 09:07:34 »

Hocam bu konuda elimizden geleni yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Ancak teknik olarak ne tür etkinlik örnekleri gönderebiliriz? biraz daha açarsanız iyi olur.

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic