Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Coğrafya Dersi Öğretim Programı-2005  (Okunma Sayısı 3616 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Jön_Türk
VIP Üye

Performans: 164
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 07 Ocak 2008, 18:26:17 »

Olurya belki elinizde yoktur! O zaman buyrun. Grin http://www.cografyaogretmeni.org/573508 (winRAR)
zozcan
VIP Üye

Performans: 266
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2008, 18:28:13 »

Sevgili glasiyel öğretmenim, bilgisayarımda mevcuttu ama elinde olmayan arkadaşlar da olabilir. Teşekkürler...

Coğrafya, bütün bilimlerin bileşkesidir.
Serkan ALTUNER
VIP Üye

Performans: 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2008, 19:29:32 »

Öğretmenim ben yeni öğretim programanı bilgisayarıma indirmiştim elimde mevcutta bir türlü içime sindiremedim.
zozcan
VIP Üye

Performans: 266
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2008, 19:51:51 »

Serkan ALTUNER öğretmenim, hangimiz sindirebildik ki?
Yeni müfredatla ilgili anket sayfama baktıysanız; yeni müfredatı beğeniyorum diyen 26 arkadaşımıza karşılık, eski müfredat daha iyiydi diyen 50 arkadaşımız var. Eksik buluyorum diyen 86, etkinlikler fazla ve gereksiz diyen 37 arkadaş fikrini bu şekilde ortaya koymuşlar. Bu da gösteriyor ki pek çok kişinin içine sinmemiş yeni müfredat.
İnşallah bu böyle devam etmez de değiştirirler...

Coğrafya, bütün bilimlerin bileşkesidir.
Serkan ALTUNER
VIP Üye

Performans: 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2008, 20:07:18 »

Serkan ALTUNER öğretmenim, hangimiz sindirebildik ki?
Yeni müfredatla ilgili anket sayfama baktıysanız; yeni müfredatı beğeniyorum diyen 26 arkadaşımıza karşılık, eski müfredat daha iyiydi diyen 50 arkadaşımız var. Eksik buluyorum diyen 86, etkinlikler fazla ve gereksiz diyen 37 arkadaş fikrini bu şekilde ortaya koymuşlar. Bu da gösteriyor ki pek çok kişinin içine sinmemiş yeni müfredat.
İnşallah bu böyle devam etmez de değiştirirler...
Evet öğretmenim anketinizi yakından takip ettim. Sizinde söylediğiniz gibi yeni müfredatın durumu cografya.biz zümresi tarafından da değerlendirildi ve sonuç olarak sınıfta kaldı. Yine sitemiz forum sayfasından takip ettiğimiz kadarıyla müfredatın yeniden değiştirilebileceğine dair çalışmalar yapıldığını duymuştuk. Umarım sizin de söylediğiniz gibi olur ve müfredatı değiştirirler.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic