Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Lütfen Bu Videoları İzleyin(Sigaranın Zararları)  (Okunma Sayısı 3213 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gunban
VIP Üye

Performans: 1535
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel günler göreceğiz; güneşli günler, .....

« : 04 Ocak 2008, 21:36:51 »

Sigaranın zararları elbette saymakla bitmez,bağımlıların bir çoğu sigarayı bırakamadığından yakınır.Lütfen aşağıdaki 7 dakikalık Gazi Üniversitesi için hazırlanmış videoyu ve diğer videoları izleyin belki fikrinizde ufak bir değişme olabilir...Ne yazık ki ben de kötü bir tiryakiyim. Huh? Huh? Huh? Sad Sad Sad Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

[youtube=425,350]MYXsl9kCLVw&eurl[/youtube]

[youtube=425,350]OvB8TM2CvcQ&feature[/youtube]

Dört nala gelip uzak Asya\'dan
Akdeniz\'e bir kısrak başı gibi uzanan
Bu memleket bizim........
gunban
VIP Üye

Performans: 1535
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel günler göreceğiz; güneşli günler, .....

« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2008, 22:05:34 »

Arkadaşlar; pek ilginizi çekmedi herhalde.Biliyorum.Bugün arka arkaya sorulan soruların üzerine çok sigara içtiniz.(Ben de Sad Sad Sad )
Lütfen bir kez daha izleyin bu videoları.

Dört nala gelip uzak Asya\'dan
Akdeniz\'e bir kısrak başı gibi uzanan
Bu memleket bizim........
Serkan ALTUNER
VIP Üye

Performans: 141
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2008, 22:54:42 »

Sigara içmiyorum fakat görüntüleri izlediğimde pasif içicilik durumumu bile sorguladım .Gerçekten çok kötü bir durum. Sigara içen bütün arkadaşlarımı sigarayı bırakmaya davet ediyorum.Hem yeni yasa karşısında da zorlanmamış olursunuz. Biliyorsunuz ki yeni yasa okulun bahçesi dahil  sigara içmemizi yasaklıyor. Bence uygulanabilirliği tartışılır ama ağır bir karar olmuş. Sigara içmiyorum ama en azından sigara içen ve bırakmakta zorlanan arkadaşlar için bir oda ayarlanması  daha mantıklı olurdu. İdarecilerin bu konunun üzerine ciddi olarak gitmesi durumunda sigara içen öğretmenlerimize Allah kolaylık versin demekten başka çare kalmıyor...
kuvars35
Uzman Üye

Performans: 27
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2008, 22:58:46 »

sigara içmesekte zararını içenler kadar görüyoruz.
umarım biran önce yasaklar uygulanmaya başlar.
Jön_Türk
VIP Üye

Performans: 164
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2008, 10:19:35 »

İzledim güngör hocam izledim.Sigarayı bırakışımın 3'üncü haftasındayım ama aklıma gelmediği, içime düşmediği bir gün dahi yok.Bu iş çok zor.Ama direneceğiz mücadeleye devam.
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2008, 10:36:28 »

Sigarayı hayatından uzaklaştıran herkes çok isabetli bir karar almış olduğunu bilsin ve kesinlikle bir dahada bir tek dahi olsa sakın olaki içmesin.Bu konuda tecrübe konuşuyor:Smiley,ben sigarayı bıraktıktan 6 sene sonra çok keyifli olduğum bir sırada bir tane yaktım ve o yakış 2 sene sigara içmeme mal oldu ,sonradan tekrar bıraktım ve aradan 12 sene geçti ,şimdi sigara benim için mazide kalan bir zararlı alışkanlık...Benim babam sigara yüzünden vefat etti, sigara onun damarlarını tıkayarak iki ayağının birden kesilmesine sebep oldu ve arkasındanda vefat olayı gerçekleşti.İçmeyin şu mereti arkadaşlar ,sonradan geriye dönüşü mümkün olmayan hasarlar meydana getiriyor insanda.
 Ne demiş ünlü osmanlı padişahı "Yeryüzünde muteber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi" sağlığın önemi bundan daha güzel açıklanamazdı...
 Sigarasız günler diliyorum....

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic