Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ulaşım  (Okunma Sayısı 2521 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
francecatdull
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 28 Mart 2007, 08:34:34 »

merhaba değerli ögretmenlerim;
Uzun süredir formlarınızı takip ediyorum sonunda üye olma fırsatını yakaladım.Son sınıf ögrencisi oldugum ıcın dönem ödevini araştırma fırsatını bulamadım sizden ricam bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?Konum;ulaşımın gelişmedeki önemi ve Türkiye'de ulaşımın dünü ve bugününün araştırılması
herkese sevgiler
engins
VIP Üye

Performans: 115
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 28 Mart 2007, 11:49:56 »

Sevgili öğrenci kardeşim!
  En azından diğer öğrencilerimizin yaptığından daha farklı bir giriş yapmışsın.İfade olarak değerli öğretmenlerim diye başlaman güzel ve nazikçe.Bazılarıgibi selam arkadaşlar bana ulaşımla ilgili bilgi lazım göndersenize tarzında bir isteğin yok.Bu konuda seni tebrik ediyorum.
  Yalnız biraz araştırman gerekecek.Burada hazır bilgi sunmuyoruz.Sitemizin çok güzel ve geniş bir arşivi var.Başka yere gitmene de gerek yok.Kısa bir araştırma ile bu sitede aradığını bulursun.Kolay gelsin

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
ykecici
Genel Moderator

Performans: 28
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 28 Mart 2007, 19:21:05 »

Ödevini araştırmaya aşağıdaki linkten başlayabilirsin.

http://www.cografya.biz/forum/index.php?topic=2510.0

Kolay gelsin.
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #3 : 28 Mart 2007, 19:31:39 »

Vakit geçirmeden başla ödevleri teslim etmeye az kaldı biliyorsun Smiley Ayrıca ödevin şimdiye kadar araştrılıp bulunması gerekiyordu aslında,biraz rahat davranmışsın anlaşılan,haydi araştırmaya başla bakalım, iyi çalışmalar...

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
francecatdull
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 30 Mart 2007, 11:35:26 »

çok teşekkür ederim herkese inanki şuanda kendimi gülmekten alıkoyamıyorum sorumsuzca davrandığım kesin cünkü son güne arastırmamı bıraktım ama sizde hos görürsünüz umarım üniversite sınavları olunca herşey unutuluyor hepimiz hayatımızı garanti altına almak ıcın var gücümüzle calısıyoruz aynı zamanda toplumumuzun bizim gibi calıskan genclere ihtiyacı var ve sizin gibi ögretmenler olabilmemiz ıcın devamlı calısmamız gerekir.evet söyle bir cevreme bakıyorum da büyüklere yeterince saygı gösterilmediğini görüyorum bu da benı cok üzüyor bırakın birine karsı sevgi duymayı saygıı degerlerimizi de kaybettik nereye gidiyor bu gençlik diye devamlı kendime soruyorum bende diyorum ki bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum ögretmenler bizim herşeyimiz
sevgiler
francecatdull
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 30 Mart 2007, 18:27:54 »

merhaba tekrar ben geldim yaa ben bu lınkı tıklayıp gerekli dosyayı yukledim bakmak ııcn yalnız sıkıstırılmıs oldugu ıcın de acılmadı dosyayı ayıkladım olmadı ne yapabilirim fasulye ayıklar gibi temızledim ama nuh diyor peygamber demiyor aaa bu arada herkese hayırlı kandıller dualarımızın kabul olması dileğiyle hayırlı aksamlar Allah hepimizi korusun
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic