Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tez konusu öneri Acil  (Okunma Sayısı 4160 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
İrfanko
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 06 Mart 2012, 17:48:04 »

Arkadaşlar Coğrafya bölümünde okuyorum, tez konumu seçmem  lazım cbs üzerine alıyorum önerebileceğiniz konu var mı ?
adaseher
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 06 Mart 2012, 18:00:15 »

Danışmınınızla karar vermeniz mantıklı değil mi?
İrfanko
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 06 Mart 2012, 18:22:32 »

Danışmanım konuyu kendim  belirlemem gerektiğini söyledi, Bu konuda bir kaç öneri iyi olur diye düşündüm.
arzu dikici
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 07 Mart 2012, 17:44:44 »

coğrafyanın insan hayatına etkileriyle ilgili yapabilirsiniz dünyadan değişik örneklerle
kor_tv
VIP Üye

Performans: 108
Çevrimdışı Çevrimdışı

Koray KOR

Site
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2012, 17:58:16 »

Arkadaşlar Coğrafya bölümünde okuyorum, tez konumu seçmem  lazım cbs üzerine alıyorum önerebileceğiniz konu var mı ?
Eğer program biliyorsanız -Arazi Kullanımı ve "Yaşadığınız Yer" Örneği- olabilir ya da daha genel konulardan sizi yormayacak bir konu seçebilirsiniz "Türkiye'de Kent Bilgi sistemleri ve Gelişimi" gibi. bu tür konularda YÖK ün tez merkezine üye olup (ne mezunu olduğunuz önemli değil istediğiniz gibi kaydolun kimse denetlemez) tez indirebilir ve alternatif bir konu belirleyip birçok kaynağa erişebilirsiniz.

İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmez isen, ya nice okumaktır. (Yunus Emre)
İrfanko
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 07 Mart 2012, 19:48:50 »

evet programı biliyorum, benimde aklımda yaşadığım kentle ilgili bir köyü ya da ilçesi var, ona göre bir çalışma yapmak istiyorum. fakat hangi alanda çalışma yapabilirim ona karar vermedim..  teşekkür ederim önerileriniz için,,
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic