Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: tez çalışması  (Okunma Sayısı 9504 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gündoğan
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Şubat 2009, 17:51:18 »

ben Çanakkale 18 mart üniv. coğrafya eğitimi bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. hava kirliliğinin coğrafya eğitimi üzerine etkisi konulu anket yoluyla tez hazırlıyorum. bana anket ve kaynak, döküman konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2009, 19:57:35 »

Sayın arkadaşım tez çalışmasını bitiren bir arkadaşın olarak sana anket sorularını çok titizlikle hazırlamanı tavsiye ederim. Çünkü anket cevaplarına göre hazırladığın istatistikler ve onların yorumu; tezin için çok önemli hocalar bunlara çok dikkat ediyorlar. Konun biraz farklı kaynakça konusunda yardımcı olamayacağım , çalışmanda başarılar...
eroltop
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2009, 23:04:38 »

ben KTÜ coğrafya eğitimi bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. 9.sınıf coğrafya ders kitaplarının içerik olarak incelenmesi üzerine  tez hazırlıyorum. bana anket mülakat ve kaynak, döküman konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
Pinus
VIP Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2009, 23:13:49 »

kitap inceleme dersi,, biz de incelemiştik lisanstayken.  arşivi bi tarayım, dönücem ben size.

kor_tv
VIP Üye

Performans: 108
Çevrimdışı Çevrimdışı

Koray KOR

Site
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2009, 00:51:52 »

istatistiki coğrafya kapsamında ben bu konuyla ilgili bir çalışma yapmıştım, slayt içerisinde ilgilendiğiniz konulara tıklamanız yeterlidir adobe flash tadında çalışır.office 2007 mahsulü. Buyrun arkadaşlar umarım çalışmalarınızda faydalı olur:

http://www.4shared.com/file/97688494/7929f06f/istatistiki_corafya_ve_grafikler.html

www.cografiboyut.tr.gg (Uşak Üniversitesi Coğrafya Bölümü)

İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmez isen, ya nice okumaktır. (Yunus Emre)
arda06
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2012, 23:12:44 »

merhaba hocam ankara ile ilgili bitirme tezi konusu bulmam lazım danışmanım beşeri  dalında lütfen yardım edin konu önerin...
arda06
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2012, 20:36:32 »

biitirme tez konusu ne alabilirimki ankara ile ilgili
KAR-Dİ
Yeni üye
*

Performans: 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 18 Aralık 2012, 13:45:08 »

Arkadaşlar bağlı  bulunduğunuz okullarnızda (Tubitak'ın)2013 yılı  proje yarışmalarıyla ilgili çalışmaları olan arkadaşlar varmı,daha önce bu tür yarışmalara katılan oldumu,Bu çalışmaları yaparken ,hazırlamaya çalışacağımız projede öncelikli olarak nelere dikkat etmemiz gerekiyor.Bu konuda bildiklerinizi paylaşırsanız  sevinirim.Saygılarımla
boş kalan çerçeve
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 26 Aralık 2012, 21:04:59 »

slm arkadaşlar van ili veya ilçeleri ile ilgili fiziki coğrafya ile ilgili bitirme tezi aldım konuyu belirleyemedim tez konusuna acil ihtiyacım var yardımcı olur musunuz
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic