Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sorum var Coğrafya Bölümünden Coğ. öğt. geçiş hakkında  (Okunma Sayısı 3472 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
l@rd
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 19 Aralık 2010, 08:36:58 »

evt dediğim gibi coğrafya bölümünden coğrafya öğretmenliğine geçiş var mı siz diceksiniz fen-edebiyat fakültesinden eğitim fakültesine geçiş olmaz.Ben süleyman demirel üni coğ. okuyorum ve 2. dönem fen-edebiyat ayrılıp eğitim fakültesi yapıcaklar eğitim fakültesi olursak yinede coğrafyadan coğ. öğrt. geçiş yapabilirmiyim nerden net bilgi alabilirim yardımlarınızı bekliyorum
gözlük
Uzman Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2010, 14:19:46 »

Benim bildiğin kadar fen-edebiyattan eğitim fakültesine geçiş yok en doğru bilgiyi öğrenci işlerine , fen -edebiyat ve eğitim fakültesi dekanlıklarına sor onlar sana daha iyi yardımcı olurlar.

Nereye çevirsem gözlerimi, nereye baksam burada
gördüğüm kara yıkıntılarıdır hayatımın yalnızca
yıllar yılı yıktığım ve heder ettiğim hayatımın." Yeni ülkeler bulamayacaksın, bulamayacaksın yeni denizler. Hep peşinde, izleyecek durmadan seni kent. Dolaşacaksın aynı sokaklarda. Ve aynı mahallede yaşlanacaksın ve burada, bu aynı evde ağaracak aklaşacak saçların. Hep aynı kente varacaksın. Bir başka kent bekleme sakın,ne bir gemi var, ne de bir yol sana. Nasıl heder ettiysen hayatını bu köşecik
kiraz
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2010, 16:30:20 »

sizin durumunuz benimkiyle aynı bilmiyorum ama ben çanakkale onsekiz mart üniversitesi fen edebiyat fakültesi coğrafya bölümünü kazandım,2.yılımda tekrar sınava girdim bu defa aynı üniversitenin coğrafya öğretmenliğini kazandım ve hiçbir problem olmadan eğitim fakültesine geçiş yaptım ama bizim üniversitede fen edebiyat ve eğitim 3,5 yıl aynı sınıfta eğitim gördük.sonra eğitim bilimleri formasyon dersleri için ayrıldık.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic