Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: F@tih Eğitim Projesi ve Coğrafya Öğretimi  (Okunma Sayısı 5065 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MaLcoLM
Deneyimli Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 18 Ekim 2012, 17:26:14 »

F@tih Eğitim Projesi ve Coğrafya Öğretimi hakkında tez çalısması yapmaktayım. Bu projenin Coğrafya eğitimine olan katkıları ile ilgili döküman,makale,tez vs. nerden bulabilirim. Çok aradım ama hiçbir bilgi bulamadım.
isamusa
Yeni üye
*

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2012, 18:22:33 »

hocam proje yeni kullanılmaya başlandı. hatta bazı okullarda eğitimler verilmedi. kaynak bulmak zor olur heralde. çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim
kasif14
Uzman Üye

Performans: 70
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yüksel Türk! Senin İçin Yükselmenin Hududu Yoktur

« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2012, 20:48:56 »

daha çok güncel bir konu bu konuda döküman bulmak çok zor ben de bu kunuyu çalışmayı düşünüyorum ama bakalım.
castle344
VIP Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2012, 08:14:42 »

hocam sen en iyisi konunu değiştir. birkaç yıllık ömrü olan bir şeyi araştırmak pek mantıklı değil
Mustafa NAZ
Genel Moderator

Performans: 1921
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2012, 12:42:30 »

Hocam proje kendisini anlatıyor zaten verdiğim linklerde her ne kadar kendisini henüz gerçekleştiremesede.
http://www.fatihprojesi.com/
http://fatihprojesi.meb.gov.tr/tr/index.php

Tarsus Cengiz Topel Anadolu Lisesi
svc84
Uzman Üye

Performans: 13
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yüksel Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur.

« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2012, 17:36:42 »

hocam sen en iyisi konunu değiştir. birkaç yıllık ömrü olan bir şeyi araştırmak pek mantıklı değil

hocama katılıyorum
MaLcoLM
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2012, 21:22:36 »

İlginiz için teşekkürler hocalarım (: Bu saatten sonra konumu değiştirmem mümkün değil. eğer bu projeyi kullanan hocalarım varsa yorumlarını bekliyorum. Bulundugum yerde (İzmir) ve staj gördüğüm okulda bu konuyla ilgili Coğ. Ögretmenleriyle ve ögrencileriyle anket yapmayı düşünüyorum. Şimdilik aklıma bu geliyor.
nisyan
Sürekli Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2012, 10:56:28 »

Hocam yanlış anlamayın ama sizin teziniz biraz coğrafya öğretiminde teknoloji kullanımı ile ilgili bir tez konusu gibi olmuş. Buna benzer daha önce hazırlanmış bir tez var Ramazan Özey Hoca'mızın rehberliğinde hazırlanmış. YÖK'ün sitesinde bulabilirsiniz. Teziniz muhtemelen bu bahsettiğim tezin güncellenmesi gibi olacak. Tez konunuzu değiştirmeniz mantıklı. En iyisini siz bilirsiniz. Ben etkileşimli tehte kullanıyorum. Elimden geldiğince yardımcı olurum.
MaLcoLM
Deneyimli Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 22 Ekim 2012, 10:31:33 »

Merhaba, bugün Tez hocamla görüştüm ve tezimi şu şekilde değiştirdim ; Öğretmen ve öğrencilerin CBS'ye yönelik tutumları X Lisesi örneğinde incelenmesi (:

Bununla ilgili Ali Demirci'nin Öğretmenime CBS ve Coğrafya öğretim yöntemleriyle iligili diğer kitap makale vs. kaynak olarak kullanmayı düşünüyorum.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic