Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Nerede ve Nasıl Yaşıyoruz?(Sunu)  (Okunma Sayısı 8601 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mehmetaliercan
Mehmet Ali ERCAN
Moderator

Performans: 1821
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 12 Mart 2010, 21:44:12 »

Nerede ve Nasıl Yaşıyoruz?(Sunu)
29.5 Mb
http://www.cografyakulubu.com/nerede_nasil_yasiyoruz.rar
Bu sunuyu en iyi Ofis 2007 ve Üzeri Yüklü Bilgisayarlarda görüntüleyebilirsiniz.

Balıkesir Merkez Bahçelievler Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni
geography12
VIP Üye

Performans: 66
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 12 Mart 2010, 22:01:33 »

Hocam yine enfes bir çalışma. sağolun

Sen ey yardım sevenim, ruhumu derde saldın
Yalnızlığım ağlarken gülenim, nerde kaldın

Bilmezsin ayrılığın ağı kokan dilini
Hâtıra bırak bana oyalı mendilini

Paslandı buzdağları ortasında çeliğim
Gözlerinden hatıra kaldı kekemeliğim...
cihansteyr
Üye
**

Performans: 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 13 Mart 2010, 06:37:57 »

Elinize sağlık sizin sunularınız bir başka valla ..
nisa2696
VIP Üye

Performans: 90
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 13 Mart 2010, 10:09:40 »

hocam hakkınızı ödemek mümkün değil, emeğinize sağlık yine harika bi çalışma olmuş...

Ve yalnızlık, sigara külü kadar yalnızlık!
Ve toprağın rüyaya yılan gibi girişi.
Sana da Monna Rosa, taş bebeği bıraktık.
Ellerinde kılçıklı balıkların bir dişi.
Senin hatıran gibi büyük, yeni, karanlık;
Senin hatıran kadar Allah ve şeytan işi...
Ve yalnızlık, sigara külü kadar yalnızlık!
AFEL23
VIP Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 14 Mart 2010, 11:44:54 »

Değerli hocam emeğinize sağlık yine çok harika bir sunum olmuş.
_gfb_
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 14 Mart 2010, 13:50:21 »

mükemmel hocam emeğinize saygı tşkler
elifim
Sürekli Üye

Performans: 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 22 Mart 2010, 21:02:36 »

ben bii bebek iki çocuk annesiyim ve malum sunu hazırlamaya vaktim olmuyor.dersleride sunularla işlemek gerçekten çok verimli oluyor.izniniz olmadan çalışmalarınızı kullanıyorum ve gerçekten çalışmalarınız çok ama çok doyurucu ve zengin.çok teşekkür ederim.

Taş yeşermez gelmiş de olsa nevbahar,                 Toprak ol da bak ne güller açar...                         Taş gibiydin,çok gönül yıktın yeter,                      Toprak ol da üstünde hoş güller biter.                   MEVLANA
maksimus
Deneyimli Üye

Performans: 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2010, 13:34:10 »

Mehmetali hocam, çalışmalarınızı ve harcadığınız emeği takdir ediyorum. fakat sunumla ilgili çok önemli bir problemi de paylaşmak istiyorum. sunumda kullamış olduğunuz Türkiye haritası yabancı bir kaynaktan alınmış ve ne yazıkki haritada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yer almayıp sadece Kıbrıs olarak adlandırılmıştır. Avrupa birliği muktesebatına aykırı olarak tartışmalı bölgelerin birliğe alınmaması kuralına rağmen Güney Kıbrıs birliğe alınmış ve tüm adayı temsil eder sayılmıştır. Biz uluslar arası arenada Kıbrıs haklılığımızı anlatmaya çalışırken bir taraftan da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni yok sayan bir haritadan ders anlatmak sanırım milli duruşumuzu zedeler. Ben eminimki bu vahim hatanın farkında değildiniz.İyi niyetinizden en ufak bir şüphem dahi bulunmamaktadır. sadece acizane küçük bir uyarıda bulunmak istedim.
mehmetaliercan
Mehmet Ali ERCAN
Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #8 : 28 Nisan 2010, 15:27:02 »

Mehmetali hocam, çalışmalarınızı ve harcadığınız emeği takdir ediyorum. fakat sunumla ilgili çok önemli bir problemi de paylaşmak istiyorum. sunumda kullamış olduğunuz Türkiye haritası yabancı bir kaynaktan alınmış ve ne yazıkki haritada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yer almayıp sadece Kıbrıs olarak adlandırılmıştır. Avrupa birliği muktesebatına aykırı olarak tartışmalı bölgelerin birliğe alınmaması kuralına rağmen Güney Kıbrıs birliğe alınmış ve tüm adayı temsil eder sayılmıştır. Biz uluslar arası arenada Kıbrıs haklılığımızı anlatmaya çalışırken bir taraftan da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni yok sayan bir haritadan ders anlatmak sanırım milli duruşumuzu zedeler. Ben eminimki bu vahim hatanın farkında değildiniz.İyi niyetinizden en ufak bir şüphem dahi bulunmamaktadır. sadece acizane küçük bir uyarıda bulunmak istedim.
Dikkatiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim hocam. Haklısınız. Bu konularda hassas davranmakla birlikte dikkatimden kaçmış. En kısa sürede hatayı düzeltip, sunuyu güncelleyeceğim. Tekrar teşekkür ederim.

adnankocabuga
VIP Üye

Performans: 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

Sungurbey Anadolu Lisesi-ADANA

« Yanıtla #9 : 28 Nisan 2010, 17:17:07 »

mehmet ali hocam,üzerimizde hakkınız çok,emeğinize sağlık.maksimus hocam gibi beni de dikkatimi çeken bir şey oldu,Fiziki haritalarda Ağrı dağı Ararat olarak belirtilmiş,eleştiri olarak düşünmeyin,bu konuda hashas olduğunuzu bildiğim için hatırlatmak istedim,selamlar.

Coğrafya;yeryüzünün kullanım kılavuzudur.
mehmetaliercan
Mehmet Ali ERCAN
Moderator

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #10 : 28 Nisan 2010, 18:13:42 »

mehmet ali hocam,üzerimizde hakkınız çok,emeğinize sağlık.maksimus hocam gibi beni de dikkatimi çeken bir şey oldu,Fiziki haritalarda Ağrı dağı Ararat olarak belirtilmiş,eleştiri olarak düşünmeyin,bu konuda hashas olduğunuzu bildiğim için hatırlatmak istedim,selamlar.
ilginize teşekkür ederim. Sunu Harita Genel Komutanlığı tarafından hazırlanan harita ile güncellenmiştir.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic