Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Göç Dosyası  (Okunma Sayısı 4527 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Pinus
VIP Üye

Performans: 169
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 19 Temmuz 2008, 15:20:37 »

Daha önce siteye kısım kısım dosyanın bazılarını göndermiştim; ama şu anda hem linkleri ölü, hem de bütünden bağımsız pek bir anlam ifade etmiyorlar.Sevgili Özlem Sabah hocama da çok teşekkürlerimi iletiyorum. Gerçekten  insanı çok iyi motive ediyor. Beşeri Coğrafya ve Ekonomi konularında güzel ürünler ürettikçe sizlerle paylaşıcam arkadaşlar. Tek sıkıntım benim ürünlerimi uzun bir zaman diliminde çıkarmam. Evet bu dosyada "göç" konusunu her açıdan görebilirsiniz. Kendimi tekrar da etmek istemem ama dediğim gibi elimden hemen çıkmıyo bu çalışmalar. Sitedeki çalışmaları gördükçe yapacağınız çalışmaları daha ince eler sık dokur hale geliyosuz. Umarım beğenirsiniz.
Daha kaliteli, özgün paylaşımlarda buluşmak üzere Cheesy ( unutmadan dosya rar uzantılı da olsa inmesi biraz zaman alıyor; )

http://rapidshare.com/files/130888900/goe__dosyas__305_.zip.html

NOT: Dosyayı indirdikten sonra doğrudan " göç sunusu" nu açınız; diğer materyaller köprü ile bu sunuma bağlıdır.
sükut
Yeni Üye
*

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2008, 20:33:25 »

indireceğim sanırım zaman alacak 115.ten geri.ye saymaya baladı çünki, boyutu da baya büyük
inceledikten sonra yorum yazacağım
teşşekürler
Pinus
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2008, 20:36:09 »

indireceğim sanırım zaman alacak 115.ten geri.ye saymaya baladı çünki, boyutu da baya büyük
inceledikten sonra yorum yazacağım
teşşekürler

çok mutlu olurum hocam, eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum.
bilgin_mutlu84
VIP Üye

Performans: 443
Çevrimdışı Çevrimdışı

İnegöl Özel Altın Nesil Koleji

« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2008, 20:39:07 »

arkadaşlar sunumu inceledim ve gerçekten süper bir çalışma..
inmesi baya bir zaman alsa da hiç pişman olmıycaksınız emin olun...
hocam tebrik ederim sizi+++++++++

Emeğe Saygı
ÖzleMSabaH
Site Yöneticisi

Performans: 2738
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2008, 17:13:26 »

ben teşekkür ediyorum paylaşımınız için.
ellerinize sağlık.
iyi çalışmalar...+

Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2008, 18:16:05 »

Ağır bir çalışma olduğu  dosyayı indirirken 116 dan geriye saymasından belli :Smiley boyutuda bayağı büyük. Şu an iniyor bakalım nasıl bir çalışma .Teşekkürler hocam,ellerinize sağlık.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
Pinus
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2008, 18:43:58 »

Ağır bir çalışma olduğu  dosyayı indirirken 116 dan geriye saymasından belli :Smiley boyutuda bayağı büyük. Şu an iniyor bakalım nasıl bir çalışma .Teşekkürler hocam,ellerinize sağlık.
Cheesy Cheesy Grin
hocam benim adıma dosyayı sıkıştırma veya boyutunu küçültme gibi bi şansınız varsa yapın, linki yenileyelim. Bu kadar geç inmesinden inanın ben de rahatsızım.
Pinus
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2008, 18:46:08 »

bu arada konuyla çok alakalı değil ama bunu da burda belirtmek istedim.İş arayan arkadaşlar; bu çalışma benim öğrencilik dönemimde CV me daha doğrusu özgeçmişime eklediğim bir çalışmaydı. İş başvurularında çok işe yarıyor kendi hazırladığınız orjinal materyaliniz. Bilginize...
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #8 : 21 Temmuz 2008, 18:57:46 »

Cheesy Cheesy Grin
hocam benim adıma dosyayı sıkıştırma veya boyutunu küçültme gibi bi şansınız varsa yapın, linki yenileyelim. Bu kadar geç inmesinden inanın ben de rahatsızım.

Dosyanın daha içeriğini görmedim şu an ağır ağır iniyor,eğer sunumsa ppt minimizer ile sıkıştırabiliriz.Baktık olmadı mengene yöntemini deneriz Smiley

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
Pinus
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 21 Temmuz 2008, 19:05:56 »

Dosyanın daha içeriğini görmedim şu an ağır ağır iniyor,eğer sunumsa ppt minimizer ile sıkıştırabiliriz.Baktık olmadı mengene yöntemini deneriz Smiley
[/quote]

NOT: Dosyayı indirdikten sonra doğrudan " göç sunusu" nu açınız; diğer materyaller köprü ile bu sunuma bağlıdır.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic