Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yayıncılık yapan ve coğrafya soru yazarı olan öğretmenler  (Okunma Sayısı 6127 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ergintaylan
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 27 Ocak 2012, 16:24:21 »

Merhaba sayım meslektaşlarım. Ben karekök yayıncılığın coğrafya kitap yazarı ve koordinatörüyüm. Ayrıca anadolu lisesinde çalışan bir coğrafya öğretmeniyim. Benim gibi fiilen yayın işleriyle uğraşan, özgün soru ve etkinlik örnekleri yazan coğrafyacı arkadaşlarla tanışmak ve çeşitli paylaşımlarda bulunmak isterim. Özel mesajlarla bana ulaşabilir karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabiliriz.

KAREKÖK YAYINCILIK COĞRAFYA KİTAP YAZARI
poyraz güney
Üye
**

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2012, 12:50:39 »

tanışmak faydalı olacaktır hocam.Kendime ait bir kitap çalışmam var yardımlaşabiliriz...Aslında siteye üye olan tüm öğretmen arkadaşların birbiriyle tanışma ve yardımlaşma imkanı olsa çok iyi olur sanırım.
iskender
Deneyimli Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2012, 18:19:34 »

merhabalar sayın hocam. ben de yayın işiyle uğraştım. şu anda faaliyette olmayan bir yayınevinin coğrafya zümre başkanlığını yaptım.tanıştığımıza memnun oldum. saygılarımla iyi çalışmalar.
ergintaylan
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2012, 09:44:12 »

profesyonel yayıncılık yapan yeni müfredata yönelik çalışmalar yapan arkadaşlarla tanışmak ve paylaşımda bulunmak isterim.Bugüne kadar 4 kişiyle tanıştım. Teşekkür ederim.

memed
Deneyimli Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2012, 13:11:14 »

soru yazma programı kitap yazma programları var aslında onlardan olsa fena olmaz kitap yazacağımdan ya da soru yazacağımdan değilde ilrde kafam eserde bişeyler yapmak istersem diye.
keops1998
VIP Üye

Performans: 39
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2012, 18:47:14 »

vallaha ergin hocam bende uğur dershanesinde 9 yıldır çalışmaktayım. birşeyler yazdım ama hiç ciddiye almadığınız için en azından sitem edeyim dedim.
bence bundan sonra size birşeyler yazan hocalarımızı daha ciddiye alırsanız sizin için daha iyi olur.
benim bir çok özgün çalışmam ve sorularım var ve paylaşmak isterdim... ama nasip değilmiş... hayırlısı... başarılarınızın devamını dilerim... iyi çalışmalar...

KEOPS
BORA BORA
VIP Üye

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2012, 18:55:39 »

ben de yayımlanmış iki adet soru bankası yazdım 3 sene önce...

KFL
ergintaylan
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2012, 18:09:26 »

Özgün,farklı ve tamamen yapılandırmacı eğitim yöntemlerine uygun çalışmaları olan fakat yayımlanmış eseri olmayan öğretmen arkadaşlarla da tanışmak isterim.

ergintaylan
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 20 Şubat 2012, 08:20:21 »

Soru ve etkinlik örnekleri yazan ,bunları madden değerlendirmek isteyen , çalışmalarıyla kendine güvenen  arkadaşlarla tanışmayı ve paylaşımda bulunmayı isterim.  

kendimm
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 13 Şubat 2013, 15:39:42 »

Merhaba arkadaşlar.
Ben web üzerinde çalışacak bir coğrafya soru bankası uygulaması hazırlamayı düşünüyorum. Fakat bunun için bir soru hazırlama programına ihtiyacım var. Özellikle şekil, harita, izohips, diyagram gibi görsel unsurları da oluşturabileceğim bir soru hazırlama programı olmalı.
Bu konuda tavsiye ve önerilerinize ihtiyacım var.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic