Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ESEN yayınları 3 renk soru bankası  (Okunma Sayısı 6153 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cumhurabay
cumhurabay
VIP Üye

Performans: 225
Çevrimdışı Çevrimdışı

yaşadığımız her şeyde izi olan bilimciyiz.

Site
« : 25 Eylül 2012, 15:35:22 »

yaşadığımız her şeyde izi olan bilimciyiz.

Değerli öğretmen arkadaşlarım. Berna KURUL ve İlknur DİNÇAY arkadaşlarımla hazırladığımız Üç Renk Coğrafya soru bankaları piyasaya çıkmıştır. sarı renk tester kolay seviyede, mavi renk tester orta seviyede, kırmızı renk tester ise zor seviyededir. sorular yeni müfredata göre kazanımlar dahilinde hazırlanmıştır.

Örnek kitap isteyecek arkadaşlarımız Esen yayınlarına faks çekerek (sadece kargo ücretlerini kendileri ödemek koşuluyla 5, 6 tl gibi bir ücret) 4 kitabı da edinebilirler.

Faksta okul müdürünün onayladığı (.........) isimli öğretmenimiz okulumuzda coğrafya öğretmeni olarak çalışmaktadır. onayı, cep telefonunuz. istediğiniz kitapları belirtmeniz (9,10,11,12. sınıf coğrafya üç renk soru bankası)yeterli olacaktır.  

Kitaplarımızın öğretmenlerimize öğrencilerimize katkısı olması dileğimle...
Cumhur ABAY

ESEN YAYINLARI faks nu:0312 417 15 78

cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2012, 13:55:03 »

Kitaplarınız elimize geçti.Elinize,emeğinize sağlık,çok teşekkürler...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
esadaş
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2013, 18:15:33 »

Sayın Cumhur Hocam Esen Yayınlarına ait konu anlatımlı soru bankaları ve soru bankalarınız elime ulaştı. çok teşekkür ederim emeğinize sağlık. Öğretmenler odasında kıskandılar Smiley Ben de COĞRAFYA farkı dedim ...
Fatih Oğuz
VIP Üye

Performans: 45
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2013, 18:31:54 »

Ben de çok beğendim , hakikaten çok güzel , özenle hazırlanmış bir kitap.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic