Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 9.sınıf MPS coğrafya kitabının yeni baskısı çıkmıştır. (Ergin TAYLAN)  (Okunma Sayısı 2501 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ergintaylan
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 12 Eylül 2012, 20:29:19 »

Saygıdeğer coğrafya öğretmeni arkadaşlarım ve sevgili öğrenciler. KAREKÖK YAYINCILIK'TAN çıkardığım 9. sınıf MPS coğrafya kitabımın yeni baskısı tüm Türkiye'de piyasaya çıkmıştır. Köşetaşı öğretim sistemiyle hazırladığım bu kitap 400 sayfa olup Türkiye'deki en ayrıntılı ve doyurucu kitap olma özelliğini sürdürmektedir. Öğretim sistemi TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından onaylı tek kitap olan bu kitabı karekök yayıncılığın 0216 418 36 70 nolu telefonundan isteyebilirsiniz.(Tek koşul öğretmen olduğunuzu belgeleyen bir fax yada kart fotokopisidir.)
Bu kitapta;
* her kazanım detaylı olarak incelendi.
* her kazanımla ilgili çok sayıda etkinlik sorusu ve çoktan seçmeli soru bulunmaktadır.
* bazı kazanımlar daha iyi anlaşılması için 3,4 veya 5'e bölünerek detaylandırıldı.
* her kazanımın anlatımı öncesinde o kazanımla ilgili örnek bir soru üzerinden kazanım işlenip, akademik düzeyde desteklendi.
* her kazanımın sonunda bire bir ilgili sorularla öğrenme kolaylaştırıldı.
* her ünitenin sonunda tarama testi, konu testi ve kazanımlara yönelik çıkmış ÖSYS sorularından oluşan test kondu.
* tüm bilgiler güncellendi ve internet araştırmasına duyulabilecek kısımlar azaltılıp zaman kazandırıldı.
* her kazanım 40 ar dakikalık dersler dikkate alınarak planlandı ve öz hale getirildi.

Bu kitabı son 3 senedir kullanan öğretmen ve öğrencilerimizin görüşlerini forumdaki diğer mesajlarda görebilir, köşetaşı sistemini tam olarak kavrayabilir ve kitaplarım hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
2012-2013 eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamıza ve öğrencilerimize başarı, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle...
NOT: Örnek kitap taleplerinizi ben değil karekök yayıncılığın pazarlama ekibi göndermektedir.Ben lisede çalışan bir coğrafya öğretmeni olduğumdan dolayı işin ticari kısmıyla ilgilenmiyorum. Bu nedenle mesajlara adres yazmayınız , bu mesajda verdiğim telefonu doğrudan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Sadece öğretmen olduğunuzu belgeleyen bir belge ve kargo bedeli gerekmektedir.Stoklarda var olan kitapları 3-4 gün içerisinde adresinize kargoyla getirtebilirsiniz. Bu kitabı beğenen ve kullanan öğretmenlerimizin öğrencilerine de aldırmasını rica eder iyi ve mutlu bir eğitim yılı dilerim.Saygılarımla...

KAREKÖK YAYINCILIK COĞRAFYA KİTAP YAZARI
Şevket Yalçın
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2012, 21:44:03 »

Hocam sitelerde reklam işini abartmadınız mı? Lütfen artık. Tadı ciddi anlamda kaçmadı mı?
sasonlu
Sürekli Üye

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2012, 12:08:18 »

Selam Ergin hocam size özel mail de attım. kargonun salaklığından dolayı 2 defadır örnek kitaplarınızı bana ulaştırmadan iade ediyorlar. işlerine geldiğiinde ulaşıyorda sizin kaynakları neden iade ediyorlar anlamadım. Yayınevi iade edildiği için kitap göndermiyor.siz yardımcı olursanız sevinirim. özel mesajda bilgilerimi yazdım faks yayınevinde duruyor.Tahsin ŞAHİN KOZLUK ÇOK PROGRAMLI LİSESİ KOZLUK/BATMAN  05416383420
Beni bilgilendirriseniz sevinirim.
karabeyhan
Üye
**

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2012, 19:29:27 »

Sayın Ergin hocam. Bu kitabın yanında 9.sınıf müfredat konularıyla ilgili etkinlik ve kazanım odaklı özel yaprak testlerinizden ne zaman alabileceğimizi belirtirseniz sevinirim. Karekök yayıncılıktaki arkadaşlar bunun kurum içinde uygulandığını ve ulusal sahada pazarlanmadığını söyledi. Ama İstanbul'daki bir öğretmen arkadaş bunların pdf' lerini sınıf içinde uyguladığını söyledi.Bilgi kirliliği yaşıyorum . Aydınlatır ve bizlere yardımcı olursanız sevinirim.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic