Anket
Soru: Karekök Yayıncılık LYS soru bankasının (yapılandırmacı eğitim yöntemleriyle hazırlanmış)Türkiye'nin en iyisi olduğunu düşünüyormusunuz.
Hiç tanımıyordum ama mutlaka alıp inceleyeceğim. - 30 (46.9%)
ÖSYM standartlarına uygun zengin bir kaynaktır. - 11 (17.2%)
En çok soru tipi olan coğrafya kitabıdır. - 5 (7.8%)
MEB kazanımlarına uygun hazırlanmış iyi bir kitaptır. - 4 (6.3%)
Gerçekten en iyi LYS coğrafya soru bankasıdır. - 9 (14.1%)
Her öğrencime ısrarla öneriyorum. - 3 (4.7%)
Dershanemizde önerilen ilk soru bankasıdır. - 0 (0%)
İnceledim ama beğenmekte zorluk yaşıyorum. - 2 (3.1%)
Toplam oy: 2

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Karekök Yayıncılık LYS Coğrafya soru bankası  (Okunma Sayısı 7844 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ergintaylan
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 02 Aralık 2011, 08:09:13 »

Ücretsiz LYS soru bankamı edinen ve kullanan öğretmenlerimizden yorum ve paylaşım bekliyorum. Bu kitap öğrencilerimizin sınavlara en iyi yoldan hazırlanması için düzenlenip yazılmıştır. Türkiye'de yapılandırmacı eğitim yöntemlerine en uygun ve soru tipleri bakımından en zengin kaynak olduğunu samimiyetle söyleyebilirim. Soruları incelediğinizde ÖSYM standartlarına çok yakın ve dilinin çok net olduğunu göreceksinizdir. Kitabı kullanan her öğretmenimizin emeklerinin karşılığını almasını ve başarısının kat kat artırmasını isterim. Ayrıca bu kitaba herkesin ulaşmasını ve öğrencilerimize önermesini temenni ederim. Sıradan bir yayın beklentisi içinde olmayınız aksine bu kitabın binlerce kullananı ve önereni vardır. Saygılarımla...

KAREKÖK YAYINCILIK COĞRAFYA KİTAP YAZARI
sasonlu
Sürekli Üye

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2011, 19:49:29 »

böyle reklam yapacağına örnek gönder de inceleyip bakalım. Tahsin ŞAHİN kozluk çok programlı lisesi kozluk/batman
canarp
VIP Üye

Performans: 56
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2011, 00:08:14 »

Ben Karekök yayıncılığın 4-5 sene önce ÖSS hazırlık konu anlatımlı kitabını almıştım. O zaman 3 yıllık müfredata göre hazırlanmıştı. Bayağı hoşuma gitmişti. köşetaşları modüler piramit sistemi vardı. Halen de olsa gerek YGS-LYS sistemi kitaplarını inceleme fırsatım olmadı. Temel bilgiler diye bir kitabı varmış onu duydum ve YGS-LYS soru bankaları var bir de sizin bağlantınız varsa birer örnek gönderirlerse incelerim ankete de katılırım.Çünkü o zaman çok hoşuma gitmişti mps sistemi. Can ARPACIOĞLU-Füsun Yönder Anadolu Lisesi Bahçelievler-İSTANBUL.

Ahmet Şişman Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi Coğrafya Öğretmeni
smiler
Üye
**

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2011, 04:40:16 »

Görmedik, bir örnek gönderirlerse bakarız...
bora
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2011, 21:01:54 »

Köşe taşlarıyla kitap geleneğinde yeni bir çığır açtı ve bu yöntem değişik adlarla başkaları tarafından taklit edildi.
ergintaylan
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2011, 16:18:03 »

Sayın öğretmen arkadaşlarımız.Öğrencileriniz için düşündüğünüz siparişleri internetteki kitap satış sitelerinden indirimli olarak alabilirsiniz.Yada bulunduğunuz yerdeki kitapevlerine İstanbul'dan getirtebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, kaliteli ve devlet patentli yayınlarımızla eğitim gücünüzün artmasını isteriz.

KAREKÖK YAYINCILIK COĞRAFYA KİTAP YAZARI
cenk melis
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2012, 18:47:47 »

kitabı inceledim .. çok güzel bir kitap. özellikle 11. ve 12. sınıfların yazılı sorularını hazırlarken çok yararlandım. hazırlayanların emeklerine sağlık....
cografyaci33
Yeni Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 29 Şubat 2012, 19:56:50 »

Değerli Öğretmenim, anketin mantığını anlamadım. Sizin bu ara gerçekten yardıma ihtiyacınız var. Ama bu kadar olmaz dememek mümkün değil. Anketin soruları ve cevapları mükemmel. Kitapları hazırlarken de bu yöntemleri kullandığınız belli. Burada da konuyu hücreleyerek vermişsiniz. Bence bir seçenek de şunu koymalıydınız herkes işaretlerdi.” F) Kitabı aldırıyorum almayanları boğarak öldürüyorum. “ Ergin  Taylan reklam işinin mükemmel bir yerindesiniz ama coğrafyanın değil.
barbarosömer
Yeni üye
*

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 05 Mart 2012, 18:32:56 »

Kitabınızı gönderirseniz incelemek isterim değerli hocam. Ömer ŞAHİN Arıtaş Öztürk ÇPL Arıtaş Kasabası Afşin/Kahramanmaraş
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic