Anket
Soru: Karekök Yayıncılığın Yeni Çıkan 9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası hakkındaki değerlendirmeniz nedir?  (Oylama kapandı: 18 Ekim 2016, 09:18:00)
Etkinlik ve çalışma sayfaları sayesinde coğrafyayı çok kolay öğretebiliyorum. - 1 (16.7%)
Soru ve etkinlikler hem ÖSYM ayarında hem de coğrafya çok verimli işleniyor. - 1 (16.7%)
Daha öncekiler gibi kaliteli ve yararlı olmuş - 1 (16.7%)
Tüm öğrencilerimle sınıf içi uygulamaları rahatça yapabiliyorum artık - 0 (0%)
Akıllı defterlerden daha iyi ve her seviyeye uygun olmuş - 0 (0%)
Elime geçmedi ve hemen Karekök Yayıncılığı arayıp örnek isteyeceğim. - 3 (50%)
Toplam oy: 6

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Karekök Yayıncılık 9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası  (Okunma Sayısı 2366 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ergintaylan
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 18 Eylül 2016, 09:18:00 »

Merhaba coğrafya öğretmeni arkadaşlarım. 2016 yılının ilkbahar döneminde tüm Türkiye'de yayımlanan ve Karekök Yayıncılık'tan çıkan 9. sınıf coğrafya soru bankası hakkındaki görüşlerinizi almak isterim. Bu soru bankası piyasadaki diğer soru bankalarından farklı bir formatta hazırlanmış, akıllı tahtaya göre daha hızlı ders işlemeye uygun ve fotokopiyle olan ilişkinizi tamamen bitirebilecek bir şekilde planlanmıştır. Çoooook zengin çalışma ve etkinlik sayfaları, her düzeyde ve ÖSYM soru kalıplarıyla birebir örtüşen çoktan seçmeli sorular ve MYP uluslararası öğretim programına uygun yazılı örnekleri içermektedir. İstanbul'daki okullarda en çok kullanılan coğrafya soru bankalarından biri olduğu için Türkiye'deki nabzı da öğrenmek istiyorum. Gerçekçi ve coğrafya odaklı bakış açısıyla yanıt verirseniz memnun olurum. Tüm meslektaşlarıma yeni eğitim ve öğretim yılı hayırlı uğurlu başarılı ve sağlıklı olsun.

KAREKÖK YAYINCILIK COĞRAFYA KİTAP YAZARI
YAFESHAN
Uzman Üye

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2016, 18:25:31 »

Özellikle  çok beğendiğimi söylemek isterim.Öğrencilerime tavsiye ettim.Köşe taşlarının çok etkili olduğunu söyleyebilirim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
selahaddinegeli
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2017, 07:48:15 »

Merhaba coğrafya öğretmeni arkadaşlarım. 2016 yılının ilkbahar döneminde tüm Türkiye'de yayımlanan ve Karekök Yayıncılık'tan çıkan 9. sınıf coğrafya soru bankası hakkındaki görüşlerinizi almak isterim. Bu soru bankası piyasadaki diğer soru bankalarından farklı bir formatta hazırlanmış, akıllı tahtaya göre daha hızlı ders işlemeye uygun ve fotokopiyle olan ilişkinizi tamamen bitirebilecek bir şekilde planlanmıştır. Çoooook zengin çalışma ve etkinlik sayfaları, her düzeyde ve ÖSYM soru kalıplarıyla birebir örtüşen çoktan seçmeli sorular ve MYP uluslararası öğretim programına uygun yazılı örnekleri içermektedir. İstanbul'daki okullarda en çok kullanılan coğrafya soru bankalarından biri olduğu için Türkiye'deki nabzı da öğrenmek istiyorum. Gerçekçi ve coğrafya odaklı bakış açısıyla yanıt verirseniz memnun olurum. Tüm meslektaşlarıma yeni eğitim ve öğretim yılı hayırlı uğurlu başarılı ve sağlıklı olsun.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic