Anket
Soru: Karekök Yayıncılık 10. sınıf coğrafya soru bankası hakkındaki görüşleriniz nedir?  (Oylama kapandı: 18 Ekim 2016, 09:26:33)
Karekök Yayıncılığın diğer coğrafya kitapları gibi kaliteli ve faydalı olmuş. - 0 (0%)
Etkinlik ve çalışma sayfalarıyla ders içi verimliliğim ve hızım arttı. - 0 (0%)
Her seviyedeki öğrencilere uygun buluyorum. - 0 (0%)
Tüm kazanımları çok iyi kavramış ve dersi derstte öğretmek için ideal olmuş. - 0 (0%)
Akıllı defterlere göre daha zengin ve işlevsel buluyorum. - 1 (50%)
Bu kitaptan hiç haberim yok hemen Karekök Yayıncılığı arayıp örnek kitap isteyeceğim. - 1 (50%)
Toplam oy: 2

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Karekök Yayıncılık 10. sınıf coğrafya soru bankası  (Okunma Sayısı 636 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ergintaylan
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 18 Eylül 2016, 09:26:33 »

Merhaba coğrafya öğretmeni arkadaşlarım. 2016 yılının ilkbahar döneminde tüm Türkiye'de yayımlanan ve Karekök Yayıncılık'tan çıkan 10. sınıf coğrafya soru bankası hakkındaki görüşlerinizi almak isterim. Bu soru bankası piyasadaki diğer soru bankalarından farklı bir formatta hazırlanmış, akıllı tahtaya göre daha hızlı ders işlemeye uygun ve fotokopiyle olan ilişkinizi tamamen bitirebilecek bir şekilde planlanmıştır. Çoooook zengin çalışma ve etkinlik sayfaları, her düzeyde ve ÖSYM soru kalıplarıyla birebir örtüşen çoktan seçmeli sorular ve MYP uluslararası öğretim programına uygun yazılı örnekleri içermektedir. İstanbul'daki okullarda en çok kullanılan coğrafya soru bankalarından biri olduğu için Türkiye'deki nabzı da öğrenmek istiyorum. Gerçekçi ve coğrafya odaklı bakış açısıyla yanıt verirseniz memnun olurum. Tüm meslektaşlarıma yeni eğitim ve öğretim yılı hayırlı uğurlu başarılı ve sağlıklı olsun.

KAREKÖK YAYINCILIK COĞRAFYA KİTAP YAZARI
tefra
Uzman Üye

Performans: 72
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2016, 09:45:59 »

Başarılar dilerim. Ergin Hocam. Malesef kitap elimde yok, örnek kitap talebi olursa, yorum yapma şansınımız olur.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic