Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2012/2013 Eğitim-Öğretim Yılı 10.Sınıflar Ortak Sınavıdır.  (Okunma Sayısı 3724 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cooper
VIP Üye

Performans: 52
Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« : 13 Ocak 2013, 22:37:39 »

Değerli Arkadaşlarım,daha önce paylaşılmış soru tiplerinden derleyerek oluşturduğum sınavın işinizi görmesini dilerim.Soru tiplerinin hazırlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Oldukça titiz bir çalışma olduğunu söylemeliyim.İki grup şeklinde hazırlanmıştır.Gözümden kaçan herhangi bir olumsuzluk varsa,affınıza sığınırım.:=) Saygılarımla...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
cooper
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2013, 20:51:02 »

Değerli Arkadaşlar,sınavla ilgili eleştirilerinizi yazarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

''Cahil bir toplum, özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi, hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz. Sadece seçim yaptığını zanneder. Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler, düzenledikleri tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir..."
Nietzsche
zebercet
Deneyimli Üye

Performans: 12
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2013, 21:24:08 »

Sayın hocam şüphesiz sorularınız kaliteli ancak ölçme ve değerlendirmeye göre 1 PUANI nereden verdiniz anlayamadım.33x3=99 puan.Bence 1 puan lık dordurmalı basit bir soru sorabilirdiniz.Saygılar...
cooper
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

BARIIIŞŞŞŞ!

« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2013, 08:33:41 »

Her kağıda + 1 puan ekledim,sayın hocam.Bu durumun bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum....

Nietzsche
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic