Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 12. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları  (Okunma Sayısı 4740 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
jeo1
Uzman Üye

Performans: 68
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 04 Kasım 2012, 07:21:56 »

12. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

http://farklicografya.blogspot.com/2012/11/12-snf-1-donem-1-yazl-sorular.html
sadri
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2012, 19:12:22 »

Arkadaşlar 12. sınıf cografya derslerine bu yıl girmeye başladım.12. sınıflarda TM sınıflarımızda 2 saat zorunlu,2 saatte seçmeli cografya dersimiz var. Aynı durum 10. sınıf cografya dersleri içinde geçerli.Önceki yıllarda gerek 12.sınıflarda,gerekse 10. sınıflarda 4 saat zorunlu coğrafya dersi olduğu için her dönem 3 yazılı sınavı yapıyorduk.Şimdilerde e-okul cografyayı ve seçmeli coğrafyayı ayrı dersler gibi değerlendiriyor ama aynı notları 2 ders içinde giriyoruz.Bu sistemde 12. ve 10 sınıflar için her dönem kaç yazılı sınavı yapılıyor.Ben 10. sınıfları her dönem  3 sınav yapıyordum,ama bazı arkadaşların 2 sınav yaptığını duydum.Sizler de uygulamalarınız hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler.
sadri
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2012, 13:12:44 »

Arkadaşlar belirtilen sınıflarda yaptığız yazılı sayıları ile ilgili olarak yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.
tekküpeli
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2012, 22:38:18 »

Yazılı sayısı 2 saatlik derslerde en az 2 yazılı ,2 saat üzerindeki derslerde ise en az 3 yazılı yapma yönetmelik gereği zorunlu ama siz isterseniz ve de zümrede belirtmişseniz daha fazla sayıda yazılı yapabilirsiniz.Aynı şey sözlüler içinde geçerlidir.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic