Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 11.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı -Sorular  (Okunma Sayısı 3228 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kıraç
VIP Üye

Performans: 479
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 03 Nisan 2008, 18:20:16 »

Değerli arkadaşlar aşağıdaki bağlantı  adresinde derslerine girdiğim sınıflarda sorduğum  sınav soruları var.. sizlere faydalı olması  dileğiyle..
Sevgiler....

http://www.dosya.cc/11.s_n_f2.d_nem1.yaz_l_.doc.html

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÜRKİYE'NİN GEÇMİŞİ DEĞİL, GELECEĞİDİR....
sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2008, 19:27:19 »

emeğinize sağlık değerli öğretmenim Smiley öğrenciler için özellikle çalışma kaynağı,ben zaten 11.sınıf konularının takipçisiyim(kardeşimden dolayı)...
ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2008, 19:37:31 »

Kıraç hocam paylaşım için teşekkürler.Yorum,karşılaştırma ve bilgiyi ölçmeye yönelik hoş bir sınav.Hele 50 şer puanlık 1. sorular yok mu?Öğrencileriniz umarım panik yapmamışlardır.Ben sınavda 25 puanlık bir soru sordum hemen homurdanmalar başladı.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
Kıraç
VIP Üye

Performans: 479
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2008, 19:47:12 »

Uğur kardeşim  ben teşekkür ederim. Değerli hocam ben  bir öğretim yılı içinde  mutlaka birakç tane 50 puanlık soru sorarım. Bu soruların bir gereklilik olduğunu düşünüyorum çünkü bu tarz sorularda 3-4 konuyu sorgulatırım konuların birbiryle  bağlantısnı  çözmelerini ve öğrendikleri ezbere bilgileri kulanarak güzel yorumlar yapmasını isterim. Ki bu konuda gerçekten çok güzel yorum yapan öğrenciler çıkıyor. örneğin birinci dönem  nüfus konusunda yine 50 puanlık şöyle bir soru sormuştum " Nüfus bir ülkenin kalınmasında güç müdür  yoksa engel midir? "İnanki çok güzel yorumlar yapıldı... Ayrıca öğrencilerim benim  50 puanlık sorulara alıştılar ve daha çok seviyorlar bu tarz  soruları ..
Saygılar...

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÜRKİYE'NİN GEÇMİŞİ DEĞİL, GELECEĞİDİR....
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic