Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tübitak ortaöğretim proje yarışması bölge sergisi pano ölçüleri  (Okunma Sayısı 4367 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alpino
Üye
**

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 17 Mart 2013, 11:54:13 »

Bölge sergisinde kullanacağımız pano ölçüerini bilen var mı? Ve özellikle yanımızda getirmemiz gerekenler neler?
azraasmin
Deneyimli Üye

Performans: 43
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 17 Mart 2013, 12:32:45 »

Alpino hocam, stand ölçülerini göndermişler ama standart poster ölçüsü yollasaydılar da herkesi muğallakta bırakmasalardı

2m en
2.35 yükseklik yalnız üstte okul ve proje bilgilerini kendileri yazacakları için 1.80 x 1.90 olacak poster ölçüleri

ayrıca 1.000 adet broşür bastırmayı planlıyorum( isteğe bağlı ama genelde herkes bastırıyor)

ayrıca poverpoint sunu hazırlanarak notebook götürülebilir. masa da poverpoint sunu dönebilir. ayrıca görevlendirme istedim o da bu hafta gelir sanırım...  BAŞARILAR...

alpino
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 17 Mart 2013, 13:16:18 »

Hocam ölçüleri nereye göndermişler?

hocam 1000 adet broşür + 3 afiş hepsi 180 tl fiyat verdiler. Daha doğrusu bu fiyat sadece broşür fiyatı. Afişlerden para almıyorlar.Yazdığınız fiyatlar bana fazla geldi. Ayrıca sponsorluk konusuda konuştuğunuz matbaa olmadı mı? Yada başka bir kuruluş.
azraasmin
Deneyimli Üye

Performans: 43
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 17 Mart 2013, 13:56:44 »

Hocam ölçüleri nereye göndermişler?

hocam 1000 adet broşür + 3 afiş hepsi 180 tl fiyat verdiler. Daha doğrusu bu fiyat sadece broşür fiyatı. Afişlerden para almıyorlar.Yazdığınız fiyatlar bana fazla geldi. Ayrıca sponsorluk konusuda konuştuğunuz matbaa olmadı mı? Yada başka bir kuruluş.

gelen belgelerin içinde stand ölçüleri vardı
alpino
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 17 Mart 2013, 15:53:43 »

Hocam bölge sergisinde başarılar dilerim
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic