Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Coğrafyacılara bir tekme de içişleri bakanlığından  (Okunma Sayısı 5168 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
adniral
Üye
**

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 20 Eylül 2013, 12:26:49 »

İçişleri Bakanlığına bağlı Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne 100 uzman yardımcısı alınıyor.

Adı üzerinde Türkiye'deki göç olayları ile ilgili araştırma birimi kuruluyor ve kadro ilanında bir tek coğrafyacıya bile yer verilmiyor. ya artık birileri buna dur desin birilerinin sesi çıksın bu ülkede coğrafyacı öğretmen olmak veya simit satmanın dışında alanıyla ilgili bir iş yapsın

http://ilan.memurlar.net/ilan/25422/
M. Köstem
Üye
**

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2013, 14:52:15 »

evet hocam çok haklısın. artık coğrafya sadece öğretmen olunabilen bir alan. kamu - iktisat işletmeciler alınırken bize yer yok. bu coğrafyacı ünvanı ile ilgili de değil coğrafyanın bilim olarak gücünün bilgisizliği ile ilgili. ancak bir coğrafyacı siyasete atılırsa öyle belli olacak coğrafyanın gücü ve değeri. çok yazık
bachus80
Uzman Üye

Performans: 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2013, 18:54:37 »

evet hocam çok haklısın. artık coğrafya sadece öğretmen olunabilen bir alan. kamu - iktisat işletmeciler alınırken bize yer yok. bu coğrafyacı ünvanı ile ilgili de değil coğrafyanın bilim olarak gücünün bilgisizliği ile ilgili. ancak bir coğrafyacı siyasete atılırsa öyle belli olacak coğrafyanın gücü ve değeri. çok yazık

üstadım, sizi meclise davet ediyoruz o zaman, ne dersiniz? Grin

bu arada bu kullanıcı (M.Köstem)  tanıdığım tek bir coğrafyacıya ait olabilir. selamlar muğlalı kardeşim.
M. Köstem
Üye
**

Performans: 6
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2013, 19:45:56 »

kardeşim sana özelden mesaj attım:) aklımdasın her zaman.
sis_5154725
Sürekli Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2013, 07:32:48 »

Arkadaşlar kamuda öğretmenliğin haricinde çalışabilmemiz için şuan Plan ve Bütçe Komisyonunda bulunan 18/01/2012 tarih ve 2/345 esas nolu kanun teklifinin komisyonca kabul edilmesi gereklidir. Arkadaşlar bu komisyon başkanına ve üyelerine mail atarsanız daha etkili olacağını sanıyorum. Akademisyenlerimiz Allah razı olsunlar hiç ilgilenmiyorlar. Şuna emin olun bu kanun teklifi onaylanmadan Devlet Coğrafyacı kadrosu açıyorum desede bizleri alamazlar. Yine Coğrafyacı kadrosunada fizikçi, matematikçi, işletme mezunu gibi bölümlerden alırlar. Akdemisyenlerimize bizlerle ilgilenip, bu çocuklar mezun oluyorlar ne yapacaklar diye düşünmekten uykularını kaybettikleri için Allah razı olsun diyorum!!!
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic