Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Anadolu liseleri başvurularındaki hata düzeltildi.  (Okunma Sayısı 2092 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 03 Eylül 2008, 08:38:05 »

Arkadaşlar fen ve anadolu öğretmen liselerini tercih eden arkadaşlara anadolu tercihi açılmıyordu. Şu anda hata düzeltildi, tercihlerinizi yapabilirsiniz. Herkesin bahtı açık olsun.
Köksal AYDIN
VIP Üye

Performans: 2935
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2008, 08:56:09 »

Talamalarla uğraşan arkadaşlara inşallah gönüllerine göre olur diyorum.Çünkü yakın çevremde onlarca arkadaşım bir belirsizlik ortamında bekliyor.Onların durumuna çok üzülüyorum.İnşallah hallolur da herşey normale döner...

1996'da, şampiyonluk kaçtığında
Bu kadar yaklaşmışken "olamaz" dedi,
Ve kendini incir ağacına astı...
Daha 12 yaşındaydı Mehmet DALMAN!
Şimdi 24 oldun Mehmedim
Ve biz yine yaklaştık...

Çocuklarımızın ayaklarına batan dikenler, ya ektiklerimizdir ya da sökmediklerimiz...

TRAP ZONE
denüdasyon
Yeni Üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2008, 09:57:56 »

Arkadaşlar biz 2005/73 deniz.Yazılı sınsva göre atanmak istiyoruz ama and. lis.öğrt. diye başvuruyu açmıyor.İl milli eğt. gittik biz bakanlığa ilettik bu gün içinde düzeltme yapılacak dediler.
ergunkarakaya
VIP Üye

Performans: 222
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2008, 11:52:16 »

arkadaşlar sosyal bilimler lisesini tercih eden varmı ? bana istanbul erzurum ve antalya açılıyor sadece antalya'da da okul açılmıyor sizdede öylemi cevaplarsanız sevinirim.

Ergün KARAKAYA
Erünal Sosyal Bilimler Lisesi
Döşemealtı / Antalya
karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2008, 21:48:20 »

quote author=denüdasyon link=topic=14495.msg126439#msg126439 date=1220435876]
Arkadaşlar biz 2005/73 deniz.Yazılı sınsva göre atanmak istiyoruz ama and. lis.öğrt. diye başvuruyu açmıyor.İl milli eğt. gittik biz bakanlığa ilettik bu gün içinde düzeltme yapılacak dediler.
[/quote][
Sayın hocam hataları düzeltiyorlar ama biz uyardıkça umarım sizin hatalarda en kısa sürede düzeltilir. Zaten düzeltilmezse hakkınız yanıyor ve haklı olduğunuz bir pozisyonda dava açarsanız kazanacağınızdan bunu göze alamazlar. Ancak memurlar netten takip etmenizde fayda var derim.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic