Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 10.Sınıfrlarda Kaç Yazılı Yapacağız Şimdi  (Okunma Sayısı 9024 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
costa_55
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2010, 21:50:53 »

Arkadaşlar benim acizane görüşüm,Bunlar ayrı ders kazanımları da ayrı modülde de ayrı ders görünüyor;hatta bazı okullarda farklı öğretmenlere verilmiş...başka söze gerek var mı bilmiyorum?İlla iki ayrı kitaba mı dönüşmeli:)
ergu67
Sürekli Üye

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #16 : 07 Aralık 2010, 17:22:50 »

dönem sonuna 7 hafta kaldı . hani yazı? biz kafamıza göremi işlem yapalım. zaten her kafadan bir ses çıkıyor.
scog
Deneyimli Üye

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #17 : 07 Aralık 2010, 21:08:42 »

Bizde ısrar ettik 2 ders için 2 ayrı sınav yapılmasını ama müdür kesin olarak son noktayı koydu..Onlara verilen seminerde 3 sınav yapılacağını bir ders için alınan notun diğer ders içinde aynen yazılacağını söyledi..Bizden günah gitti artık...Gerisi onlara kalmış...Onun için artık bu konuyu hiç sorun yapmıyorum..

Ayrıca ilk başlarda bizde de iki ayrı öğretmene vermişlerdi..Konuyu anlattık düzeltmişler aynı sınıfın zorunlusunu da seçmelisini de aynı kişiye vermişlerdi.
costa_55
Uzman Üye

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #18 : 07 Aralık 2010, 21:39:21 »

Arkadaşlar hangi dersten kaç sınav yapılacağını zümre öğretmenler kurulu, sene başı zümresinde  karar verir.Okul müdürü değil(tabi müdür branş zümrenizse o ayrı)
scog
Deneyimli Üye

Performans: 19
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #19 : 08 Aralık 2010, 00:36:36 »

Güzel de gel bunu müdürü söyle..Bizde zümreyi zaten ona göre yaptık...Müdür bu konuda kesin konuştu..Artık neden uzatalım ki..Onlara kalmış...Bizden çıkmış mesele...Ayrıca bir öğrenci bir derseten kalırsa diğerinden de kalır başka bir dersi zayıfsa bu sefer sınıfta kalır dediğimizde de ona bakaçaklar uygun bir şey ayarlayacaklarmış dedi.
kalimero609
Yeni üye
*

Performans: 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : 11 Aralık 2010, 20:52:54 »

hala tam net bir şey yok sanırım Sad
nil gül
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 12 Aralık 2010, 17:18:30 »

bu durumun saçmalığı ortada tek dersmiş gibi notla değerlendirilip  karneye iki farklı dersmiş gibi geçerse öğrencinin notu zayıf olması durumunda çok ilginç olacak doğrusu tek zayıf not karnede iki zayıf nota dönüşecek...
meaktu
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #22 : 12 Aralık 2010, 17:39:30 »

normalde seçmeli coğrafya dersinin konularınında farklı olması gerekir ama
  konunun çok geç farkına varıldığı için bu sene geçti herkes her iki derside
10 sınıf kitabından işliyor ancak e-okulda ikisinin not yazma sayfaları farklı
bu durumda mecburen her ders için iki yazılı not girilmesi gerekir yani 2+2
yazılı yapmak gerekir ve mümkümse seçmeli coğrafya dersinden öğrenci
bırakmamaya gayret sarfedin çünkü öğrenci hukuki yollardan hakkını aramaya kalkarsa
iş çok karışır ....normalde seçmeli coğrafya dersinde zümrenin belirlediği ayrı konuların
olması yıllık planınında ayrı olması gerekir  ama dediğim gibi ilk yıl olduğu için
hemen hemen herkes konuyu geç farketti...
Müc@hit
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #23 : 17 Aralık 2010, 21:52:01 »

Sizce bu uygulamanın yapılması iyi mi oldu ? Öğrenci açısından ben iyi olduğunu düşünmüyorum.
coğrafyam01
Deneyimli Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #24 : 18 Aralık 2010, 16:02:31 »

Arkadaşlar ben 4 yazılı yapacam(bu arada şu ana kadar iki yazılı yaptım  ikisini hem seçmeliye hem zorunluya girdim)bu dört yazılı notunu hem zorunluya hem de seçmeliye girecem.üç ayazılı yapanlar da aynı şekilde üç notu iki derse ortak girecek
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic