Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yeni Coğrafya Öğretim Programını Tanıtım Semineri  (Okunma Sayısı 1895 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
seydunya
Yeni Üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 25 Ekim 2009, 20:04:38 »

mrb.arkadaşlar.eylül ayında yalovadaki seminere katıldığım için yeni coğrafya öğretim programı hakkında ildeki öğretmen arkadaşları bilgilendirme semineri düzenlemem istendi.daha önce böyle bir çalışma yapan arkadaşlar varsa hazırladıkları dokümanları veya konu ile ilgili fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.Bayramiç M.G.Ç.Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni.Derya Kaya
ilay
VIP Üye

Performans: 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2009, 20:23:26 »

hocam gazi antepte bizde yaptık orda dividiye yüklenen sunumlardan yararlandık özellikle servet karabağın proğram tanıtım sunumunu kullandık salih şahinin de planlamayla ilgili sunumunu kullandık
Tralless
Uzman Üye

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2009, 21:53:21 »

Hocam bilgilendirme semineri bize de verildi Isparta da.Semineri alan öğretmen arkadaş Yalovada verilen DVD den faydalandı.Dilinnin döndüğünce faydalı olmaya çalıştı.genel ititbariyle toplantıda coğrafya öğretim programında görülen aksaklıklar konuşuldu.faydalı da olduğunu düşünüyorum.
akdamar20
VIP Üye

Performans: 167
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2009, 13:04:34 »

hocam gazi antepte bizde yaptık orda dividiye yüklenen sunumlardan yararlandık özellikle servet karabağın proğram tanıtım sunumunu kullandık salih şahinin de planlamayla ilgili sunumunu kullandık
arkadaşlar bu kaynakları olan varsa bizimle paylaşabilir mi?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic