Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: www.cografya.biz nedir ne değildir?  (Okunma Sayısı 10343 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DoguateS
Doğu ATEŞ
VIP Üye

Performans: 1781
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 29 Ekim 2007, 21:36:06 »

İlgili yazı tarafımdan kaldırılmıştır.
değerli yönetici arkadaşlardan özür dilerim. Ancak konunun çok eski ve kapanmış bir tartışmanın parçası olması, bu günlerde yaşadığım sıkıntıları arttırma ihtimali nedeniyle sildim. Eğer arkaaşlar bana kızacaklarsa canları sağolsun...
Tekrar özür dilerim...

Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2007, 21:54:48 »

Sayın doğu hocam yazdıklarına tüm yüreğimle katıldığımı belirtmek isterim, süratle büyüyen ve nette  saygın bir yer kazanmış olan bu siteyi çeşitli provakasyonlarla lekelemeye çalıştıklarını,yükselişini engellemek istediklerini hepimiz görüyor olayı ve bu konuda yapılanları nefretle kınıyoruz.Sitemizin en önemli özelliği üyelerinin  sağlam bir sağduyuya sahip olması ve siteye sahip çıkmalarıdır.Kendini bilmez bir takım insanların bu konudaki çirkin çabaları fayda etmiyecektir..Bizler sizlerle birlikteyiz hocam sonuna kadar.................

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
gunban
VIP Üye

Performans: 1535
Çevrimdışı Çevrimdışı

Güzel günler göreceğiz; güneşli günler, .....

« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2007, 22:04:37 »

İyiki varsınız.İyiki COĞRAFYA BİZ var.Öğretmenim yılgınlık yok.Yola devam.Ne demişler''it ürür kervan yürür''.

Dört nala gelip uzak Asya\'dan
Akdeniz\'e bir kısrak başı gibi uzanan
Bu memleket bizim........
fuzuli
Genel Moderator

Performans: 1266
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2007, 22:10:13 »

doğu hocam bütün desteğimizle yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz bizler en azından kendi açımdan söyleyeyim bu siteyle tanıştıktan sonra daha güvenli bakıyorum mesleki kariyerime ve geleceğe kesinlikle coğrafya biz var olması gereken bir site dolayısıyla meyve veren ağaç misali taşlanacaktır ancak bu ağacı taşlayanlar bilsinler ki köklerimiz değerli coğrafya öğretmenlerinin yüreklerinden gelmekte ve oldukça derindedir bilesiniz...

Bazıları dünya sadece kendi etrafında dönüyor zanneder...
ferat54
Site Yöneticisi

Performans: 1681
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2007, 05:55:11 »

Doğu Hocam düşüncelerimize adeta tercüman oldunuz.Katılmamak imkansız.Böyle bir yazıya ihtiyaç vardı.Zaman ayırıp sıkıntıları dile getirdiğiniz için teşekkürler

M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2007, 06:39:35 »

Sevgili Doğu;

Bu siteye gönül veren meblektaşlarımızın ne oldukları, nerede oldukları ve ne yaptıkları açık bir şekilde ortadadır. O yüzden bizler en ufak bir tereddüte kapılmadan yolumuza devam edeceğiz. Çünkü bizler olması gereken şeyleri yapıyoruz.

Forumbazlar her sitede vardır. Bizi üzen böyle bir ortamın amacını iyi bilenlerin bunu bile bile sabote etme çabası içerisinde olmalarıdır.

Site kurallarına uyulduğu ve site içeriğini sabote etmedikleri sürece hiçkimseyle en ufak bir sorunun olmadığı ve olamayacağını pek çok üyemiz bilmektedir.

Sıkıntıların Kaynağı Nedir? sorusuna verdiğin cevaplardan dördüncüsünü biraz açıklamak istiyorum. Senin de ifade ettiğin gibi birileri tarafından birileri sanki buradan çok para kazanıyormuş gibi bir düşünce var. Öyle düşünenler için şunu söyleyeyim. Burada yayınlanan bazı reklamın ücreti alınmadı bazıları da alınamadı. (Birkaç alanda aylarca yayınlanmasına rağmen).

Sorun çıkaran kişilerin farklı kullanıcı adlarıyla siteyi üye olduklarını ve zaman zaman paslaştıklarını da biliyoruz. Sıkıntı oluşturmadıkları sürece sorun yok.

Tüm meslektaşlarımı saygılarımla.

Melik
VIP Üye

Performans: 123
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2007, 06:55:57 »

Doğu hocamın görüşlerine aynen katılıyorum. Ayrıca yazdığınız yazıyı agresif bulmuyorum. Sıkıntılarınızı dile getirmişsiniz. Bundan daha doğal birşey yok. Bütün sıkıntılara rağmen coğrafya.biz sitesi benim için 1 numaradır. Sami hocam ve tüm mod arkadaşlara başarılar dilerim.
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Moderator

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2007, 08:15:06 »

Sevgili Doğu öğretmenim . Elinize dilinize sağlık. Denmesi gerekenlerin hepsini demişsiniz. Teşekkürler. Umarım verilen mesajlar yerine gitmiştir.Çalışmalarınızda başarılar.

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2007, 08:23:28 »

Doğu hocam, kaleminize sağlık.. doğruları yalın bir dille anlatmışsınız..
Forumbazlardan biriyle bir sitede bir tartışmaya girmiştim.. Bir yorumum üzerine çok çirkin bir ifadeyle saldırdı, gerekçesi de ilginçti: forumlarda ilgi çekmek ve puan toplamak için bu tür saldırılar normalmiş..  

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
WALLES
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 30 Ekim 2007, 08:30:14 »

ve bunu başardığınız bir gerçek
iyi ki varsınız
büget
VIP Üye

Performans: 109
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2007, 09:42:58 »

Elinize yüreğinize sağlık! Yakın bir zamanda üye olmama rağmen çok kaliteli bir öğretmen zümresi ile tanışmak onurunu buldum. Yılmak yok . Her zaman yanınızdayız. Bu zevki ve onuru yaşattığınız için teşekkürler. Selamlar

OĞUL;
Bilirmisin ?
Kışı çok serttir bizim oraların, acımasız ve şevkatsız
Tıpkı yaşadığım hayata benzer,
Duvarları taştan, harcı çamurdan,
Çatısı söğüt dalı üzerine boyumca topraktan...
mindiz
Uzman Üye

Performans: 57
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 30 Ekim 2007, 11:03:34 »

Doğu hocam siteyi ve siteye zarar verme düşüncesi içinde olanları çok güzel anlatmışsınız. Günban hocamın dediği gibi it ürür kervan yürür. Birkaç it için moralimizin bozulmasına gerek yok.

ugur19
Site Yöneticisi

Performans: 991
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 30 Ekim 2007, 11:47:50 »

Sayın Doğu Hocamın sözlerine aynen katılıyor ve altına imzamı atıyorum.Ancak burada cevap yazan arkadaşlarım sözlerine biraz daha dikkat etmeleri kanaatindeyim.Yapılan çirkinliklere tepkimizi daha düzgün bir şekilde ifade etmeliyiz.

BİLİMLERİN KRALİÇESİ COĞRAFYA...
ferat54
Site Yöneticisi

Performans: 1681
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 30 Ekim 2007, 11:51:52 »

Uğur hocama katılıyorum bu konuda haklıyken haksız duruma düşmememiz lazım.
Bahsedilen forumbazlara tepkimiz de sitemizin seviyesine uygun olmalı.

yusufili
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 30 Ekim 2007, 13:03:05 »

Siteye ilk üye olanlardan birisiyim.Siteye üye olduktan sonra mümkün olduğunca takip etmeye çalışanlardan biriyim.Siteden birçok konuda yararlandığım bir gerçektir.Öncelikle bu konuda emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim.
Sayın doğu hocam sizde bilirsinizki ''Meyve veren ağaç taşlanır.'' Demek ki bir şeyler üretiyor bir şeyler paylaşabiliyoruz ki bazı saldırılara maruz kalıyoruz.Bu kişiler ne ilk ne de son olacaktır.
Aklıma gelmişken bildiğim şöyle bir atasözü var.''Taş da yumurtanın üstüne düşse,yumurta da taşın üstüne düşse,olan yine yumurtaya olur.''
Aslında bu konuda yazılacak o kadar şey var ki.
Son olarak şunuda belirtmeden geçemeyeceğim.Unutmayın ki ''SİTEYİ SEVMEYENLER SEVENLERİN YANINDA ÇOK ÖNEMSİZ BİR SAYI.YANİ DESTEKÇİLERİNİZ KÖSTEKÇİLERİNİZDEN ÇOK ÇOK FAZLA''
Yılmak yok,pes etmek yok,durmak yok.Aynen devam.......

Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic