Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Son günlerde site amacıyla ilgili yazılan yazılar  (Okunma Sayısı 5253 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ferhatca80
Uzman Üye

Performans: 187
Çevrimdışı Çevrimdışı

Balıkesir

Site
« : 13 Mayıs 2008, 18:57:42 »

sitemiz güzel dedi sahiplendik, yapılan şeyleri takdir ettik, herkesin emeğine sağlık dedik ama son günlerde sanki site amacından saptı ve birilerinin kendini ifade etme yeri gibi olmaya başladı. şahsım adına ben artık bu yazılan yazılardan sıkılmaya başladım. siteyi protesto etmeler, bir daha siteye girmeyeceğine dair tehditler etmeler vb. bu tür yazılara artık son verelim. rahatsız olduğumuz şeyleri dile getirelim (şu anda benim yaptığım gibi) ancak bunlar tehditvari boyutlarda olmasın artık.
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2008, 19:31:03 »

sitemiz güzel dedi sahiplendik, yapılan şeyleri takdir ettik, herkesin emeğine sağlık dedik ama son günlerde sanki site amacından saptı ve birilerinin kendini ifade etme yeri gibi olmaya başladı. şahsım adına ben artık bu yazılan yazılardan sıkılmaya başladım. siteyi protesto etmeler, bir daha siteye girmeyeceğine dair tehditler etmeler vb. bu tür yazılara artık son verelim. rahatsız olduğumuz şeyleri dile getirelim (şu anda benim yaptığım gibi) ancak bunlar tehditvari boyutlarda olmasın artık.

Hocam beni bağışlayın ama  siteyi sahiplendik demişsiniz üye olduğunuz 2006 yılından bu yana pek paylaşımınız olmamış : ne dersiniz ?

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Moderator

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2008, 19:41:51 »

Sevgili Öğretmenlerim değerli arkadaşlar, bizler öğretmeniz herkesin görüşlerine açık insanlar olmalıyız  öncelikli olarak sitenin kuruluş amacına uygun olarak coğrafya ile ilgili paylaşımların ön planda olduğu bir site yaratmak tek amacımız (hep beraber tabii ki de) kızdığımız insanlarda olabilir kırıldığımız insanlarda bu tarz konuların dile getirilmesinin doğru olmadığını düşünüyorum. Saygılar.

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2008, 20:06:33 »

Hocam beni bağışlayın ama  siteyi sahiplendik demişsiniz üye olduğunuz 2006 yılından bu yana pek paylaşımınız olmamış : ne dersiniz ?

Görüş belirtebilmek için gerekli  bir şey mi bu Huh?

Dünyayı güzellik kurtaracak...
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2008, 20:29:36 »

kt  Hocam daha açık ifade edermisiniz.

karayel
VIP Üye

Performans: 507
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2008, 20:32:04 »

Arkadaşlar çok mu stresliyiz birbirimize tahammül edemiyoruz. Biraz pozitif olmakta fayda var bence ama yine de ferhatca80 hocam her aklımıza gelen eleştiriyi yazmazsak iyi olacak diye düşünüyorum. Zaten moderatörlerimiz bu konuda çok hassaslar onları üzmeyelim bu tarz yazışmalarla.  
Emre Ütenler
Moderator

Performans: 204
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 13 Mayıs 2008, 20:58:28 »

Bence moderatör arkadaşlar konuyu kilitlesin!İkili tartışmalarıda genele taşımayalım lütfen!

Emre ÜTENLER                               Eskişehir Atatürk Lisesi Coğrafya Öğretmeni

http://www.esatalise.k12.tr
sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 13 Mayıs 2008, 21:00:32 »

ben anasayfada bu tür yazıları görmekten sıkıldım sorunlarınızı özelden halledin lütfen...
konuyu kilitleme degil silin!!!!!!!!!!!!!
GÜNER
VIP Üye

Performans: 163
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 13 Mayıs 2008, 21:09:36 »

Herkese sağduyuya davet ediyorum.Sitede Coğrafya harici konular için gerekirse ayrı bir bölüm oluşturulsun,mümkünse de ana sayfada görünmesin.
adanas
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 13 Mayıs 2008, 21:12:22 »

ben anasayfada bu tür yazıları görmekten sıkıldım sorunlarınızı özelden halledin lütfen...
konuyu kilitleme degil silin!!!!!!!!!!!!!
yusufili
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 13 Mayıs 2008, 21:19:11 »

Konu açıldığından bu yana yazılanları takip ediyorum.
Genelde bu tür mesajlara konu fazla uzamasın ve polemiklere girilmesin diye pek cevap vermem ama.
Artık dayanamadım.
Sitedeki arkadaşların bu konuya verdiği tepkileri anlıyor ve sonuna kadar da hak veriyorum.
Benim önerim bu tür mesajlara lütfen cevap yazmayalım.
Ben bu tür cevaplara mesaj yazmazsak bir daha bu tür konular açılmaz diye düşünüyorum.
kt
VIP Üye

Performans: 649
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #11 : 13 Mayıs 2008, 21:24:29 »

kt  Hocam daha açık ifade edermisiniz.

Sayın hocam ferhatca80 öğretmen arkadaşa "üye olduğunuz 2006 yılından bu yana pek paylaşımınız olmamış" gibi bir ifadenin, görüş belirtebilmek için gerekli  bir şey mi (şart mı) olduğunu belirtmek istedim.
  Arkadaşın paylaşımının az olması görüş belirtemeyeceği anlamına geliyor gibi bir anlam çıkıyor. Arkadaşa katılıp katılmamaktan ziyade demek istediğim, birbirimizi kırmak bize bir şey kazandırmaz.
   Saygılar...

Dünyayı güzellik kurtaracak...
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2008, 08:25:10 »

Değerli arkadaşlar eğer bu topicte yazmış olduğum yazılarla rahatsızlık vermişsem herkesten tüm samimiyetimle özür diliyorum.Ortamı germek,polemik yaratmak kesinlikle benim taraf olmadığım şeylerdir,yazdığım mesajlarıda buna çok dikkat ederek yazarım ama bazen mesajın ucu sivri olabiliyor demekki.Ben kesinlikle  kimseyi kırmak ,üzmek ,rencide etmek istemem,çünkü bu hoş bir davranış tarzı değildir,eğer farkında olmadan hoş olmayan bir tavır sergilemişsem tekrar ediyorum ,herkesten özür dilerim.
Sevgili kt hocam benim Ferhat arkadaşıma o cevabı yazışımın nedeni onu asla kırmak ,rencide etmek değildi,böyle bir niyetim mümkün değil olamaz,yazdıklarımın şaka yollu bir sitem olduğu mesajımdaki gülümseme işaretindende anlaşılır sanırım.Sitemimde şuydu; Ferhat arkadaşımız siteyi sahiplendik demiş ama hiçte sahiplenmiş gibi bir ilgi içerisine girmemiş. işte ben  siteyi sahiplenmek böyle olmamalı diye düşündüğüm için sitem ettim,eğer bir eleştiri yapılacaksa o eleştiriyi yapacak kişinin siteye emeğinin geçmiş olması eleştiri yapmasını bir anlamda meşrulaştırır diye düşünüyorum,tabiî ki sitemizde fikir belirtmek için illaki paylaşım yapmak gerekmiyor ama ,sitemize zaman ayırmak ,paylaşımda bulunmak  gerekir diye  düşünüyorum.
Bu yazımıda polemik olsun diye yazmıyorum sakın yanlış anlaşılmasın,bu site bizim hepimizindir ,doğabilecek en ufak bir rahatsızlık herpimizin canını sıkacaktır,böyle bir ortamın olmasınıda ben dahil hiçbir arkadaşımın  istemediğinden eminim.Tüm coğrafya severlerden yanlış anlaşıldıysam beni affetmelerini rica ediyorum ..Selam ve sevgilerimle

M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2008, 08:40:33 »

Şimdi yazmış olduğum bu mesaj Coğrafya Biz sitesindeki 100.000 forum mesajı.

Başka birşey demiyorum.

Saygılarımla.

sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 14 Mayıs 2008, 08:55:20 »

saygı bizden sami hocam
cahit hocam üzüldüğünüzün farkındayım fakat hergün gibi nedir bu böyle site ile ilgili yazılar inanın sıkıldım ben(sizden özür diliyorum)
siz tepkinizi koymuyorsunuz ama ben koyuyorum...
ferhat hocam eger rahatsızlıgınız vardı ise sizde kimden rahatsızsanız ona özel mesaj gönderebilirdiniz böyle bir polemiğe gerek yok...
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic