Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Siteye youtubeden görüntü ekleme  (Okunma Sayısı 1968 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 04 Nisan 2008, 15:25:05 »

ben siteye youtube den bir video paylaşım eklemek istiyorum ancak bunu direkt olarak izletebilmem için ne yapmam gerek.Yardım ederseniz teşekkür ederim.. Huh?

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
Cahit ERAYDIN
VIP Üye

Performans: 2063
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cahit Eraydın coğ.öğrt.

« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2008, 15:44:51 »

İzleteceğin yuotube filminin linkindeki = (eşittir) işaretinden sonraki kısmı kopyala  ,sitedeki forum bölümünde ilgili yere gir yeni konu ekleye tıkla mesaj yazılan  bölümünün üstünde youtube işareti vardır oraya tıkla ,çıkan yazının parantezle ayrılmış orta yerine tıklayıp kopyaladığın linki oraya yapıştır işlem tamamdır.Karışık gibi görünüyor ama çok basit bir uygulamadır..

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,
Toprak; eğer uğrunda ölen varsa vatandır
ali_2641
VIP Üye

Performans: 716
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2008, 16:55:48 »

İzleteceğin yuotube filminin linkindeki = (eşittir) işaretinden sonraki kısmı kopyala  ,sitedeki forum bölümünde ilgili yere gir yeni konu ekleye tıkla mesaj yazılan  bölümünün üstünde youtube işareti vardır oraya tıkla ,çıkan yazının parantezle ayrılmış orta yerine tıklayıp kopyaladığın linki oraya yapıştır işlem tamamdır.Karışık gibi görünüyor ama çok basit bir uygulamadır..
yardımlarınız için teşekkür ederim.Gerçekten çok işime yaradı.Eğer siteye bir katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana..

« Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.»M.Kemal ATATÜRK
by-yanlız
Yeni Üye
*

Performans: 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2008, 08:21:17 »

ben şuan video eklemek isityoreum ama
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic