Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Coğrafya.biz benim için bitmiştir!  (Okunma Sayısı 5575 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hknts
Üye
**

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 25 Temmuz 2011, 20:24:41 »

Açtığım bir akademik konuda, şahsıma hakaretler edildiğinde bunları göremeyen çok saygıdeğer moderatörlerimiz, kendimi savunmak için sarf ettiğim sözlerden dolayı bana nezaket dersi vermeye kalkışmışlardır. Bu incitici tavırdan dolayı çok saygıdeğer moderatörlerden DEDE den özür gelmez ise. Bu sitedeki tüm dosya ve fikir paylaşımımı sona erdireceğim.
SAYGILARIMLA...
kor_tv
VIP Üye

Performans: 108
Çevrimdışı Çevrimdışı

Koray KOR

Site
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2011, 01:13:43 »

Açtığım bir akademik konuda, şahsıma hakaretler edildiğinde bunları göremeyen çok saygıdeğer moderatörlerimiz, kendimi savunmak için sarf ettiğim sözlerden dolayı bana nezaket dersi vermeye kalkışmışlardır. Bu incitici tavırdan dolayı çok saygıdeğer moderatörlerden DEDE den özür gelmez ise. Bu sitedeki tüm dosya ve fikir paylaşımımı sona erdireceğim.
SAYGILARIMLA...

Hocam neden bu kadar gerginsiniz; Coğrafya Biz, kişisel sorunların çözümü için tehdit edilmemeli. Burası bütün coğrafayacılara mal olmuş,  organizma gibi işleyen bir ortam. Problemi çözmek için daha yapıcı olmak ve insanları da öyle olmaya davet etmek gerekmez mi? Şimdi bahsettiğiniz arkadaştan size talep ettiğiniz özür gelmez ise ne olacak; bunun biletini COĞRAFYA BİZ' e mi ödeteceksiniz? Hocam bu aynı kardeşine kızan diğer kardeşin aileyi terk etmesi gibi birşey olur. Ailenin suçu yok ! Haklı ya da haksız; bu şekilde olmasını sizin de istemediğinizi düşünüyorum. Çünkü problemin yaşandığı konuyu tartışırken sergilediğiniz davranışlardan doğru olduğuna inandığınız şeyi benim düşünceme göre sınırları aşmadan ve yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırarak savunduğunuzu gördüm. Sayın hocam hak vereceğinizi düşünerek şunu söylemek istiyorum; özellikle Türk coğrafyacılarının en önemli değerlerinden  biri olan Coğrafya Biz (belki de elimizde bir tek burası kaldı, bilemiyorum), kişisel sorunların kan kayıplarına neden olduğu bir ortam haline gelmemeli. Dağılış prensibini sadece sahip olduğumuz bilimde kullanmalıyız birlikteliğimizde değil Smiley Esenlikle ve Coğrafya Biz ile kalın...

İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmez isen, ya nice okumaktır. (Yunus Emre)
dondurmacı
VIP Üye

Performans: 396
Çevrimdışı Çevrimdışı

.~.Murat BAKIT.~.

« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2011, 04:19:40 »

Dağılış prensibini sadece sahip olduğumuz bilimde kullanmalıyız birlikteliğimizde değil Smiley

C O Ğ R A F Y A    V A T A N    S E V G İ S İ D İ R ...

DeDe
Ahmet Aydoğmuş
Genel Moderator

Performans: 1411
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2011, 07:19:14 »

Sayın hknts, size özel bir mesaj gönderdim ama açıkça burada da belirteyim. Size karşı kullanılan üslup kesinilikle doğru değil. Bir öğretmenin başka bir öğretmeni yargılaması ve hüküm vermesinin uygun olmadığını düşünüyorum. Ve ilgili meslektaş "haddini aşan sözcükler" nedeniyle sizden özür de diliyor.

Emekli Coğrafya Öğretmeni Batıkent / ANKARA
cografyacı023
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2011, 20:49:43 »

Eeeeeee ne olacak şimdi... dede  gerekli açıklamayı yaptı... siz Sayın hknts neden sessiz kaldınız. şunu belirteyim.. küsen kişiye illa da kal.. sensiz olmuyor da denmez. amaç burda coğrafyada birşeyler paylaşmakdır..
hknts
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2011, 21:15:44 »

Eeeeeee ne olacak şimdi... dede  gerekli açıklamayı yaptı... siz Sayın hknts neden sessiz kaldınız. şunu belirteyim.. küsen kişiye illa da kal.. sensiz olmuyor da denmez. amaç burda coğrafyada birşeyler paylaşmakdır..

kalmam sizi rahatsız mı etti sayın hocam?
DeDe
Ahmet Aydoğmuş
Genel Moderator

Performans: 1411
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2011, 20:01:04 »

Sayın cografyacı023, kapanmış bir konuyu yeniden gündeme getirmenin gereği olmadığını takdir edersiniz. Önemli olan kaybetmek değil kazanmaktır. Coğrafya.biz olarak hepimiz, burada bulunmak ve paylaşımlarda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Herkesin de aynı düşüncelerde olduğu ümidiyle. İyi çalışmalar.

Emekli Coğrafya Öğretmeni Batıkent / ANKARA
cografyacı023
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 11 Ağustos 2011, 22:01:51 »

sizin burda olmanız beni rahatsız etmeyecektir. eğer yazdıklarımı tekrar okursanız beni rahatsız etti diye bir şey yazmadım. neden öyle bir anlam çıkardınız.. bu alınganlık neden ..? sayın Dede gerekli açıklamayı yaptı.. sizin de havayı yumuşacak özür olmasa da bir şeyler, yumuşatacak hoş bir hava estirecek bir şeyler yazmanızı bekledim. eğer alınganlık gösterip, benim için bitmiştir, derseniz .. ne dememizi beklerdiniz. sayın dede herhangi bir çıkarı olmadan, incelik göstererek gerekli açıklamayı yapmıştır. sizinde burda kalmanızı isteyen sözlere karşı olumlu şeyler yazmanız gerekti. Hıı illa da ben yokum derseniz yolunuz açık olsun...
cografyacı023
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 11 Ağustos 2011, 22:06:59 »

Sayın DeDe  den özür dileyerek.. şunu söylemek istiyorum.. amaç burda güzel bir ortam oluşturarak, bilgi paylaşımını sağlamak, bilgi edinmek ve bilgi vermek olduğuna göre.. duyuru niteliğinde benim için bitmiştir tarzında bunu burda yazmanın gerekli olmadığına inanıyorum..
Coğrafya.Biz sitesinin oluşumunda kimlerin ne kadar katkısı olmuştur, tam olarak bilmiyorum ama binlerce defa teşekkür ediyorum
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic