Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ALLAH AŞKINA YETER ARTIK  (Okunma Sayısı 1811 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
adniral
Üye
**

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 22 Eylül 2012, 08:39:50 »

ya arkadaşlar aylardır bu sitenin başlığından şu akıllı defter bir türlü düşmedi ne zaman siteye giresem akıllı defter konusunun orada olması sıkıntı vermeye başladı ya bu sitenin akıllı defterden başka konusu yok mu kardeşim reklam alanı var ver parasını yap orada reklamını formdan bir türlü inmedi şu akıllı defter ADMİNLER tamam artık arkadaşlar silin şu konu başlığını artık ya nerdeyse defterler öğrencilerle birlikte mezun olacak
Jön_Türk
VIP Üye

Performans: 164
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2012, 16:45:32 »

Aslında bu konu başlığına mesaj atıp, gündemde tutmanın bir alemi yok ama büyük harflerle dikkat çekmesi için açılmış bir konu başlığı olduğu için yanıt hakkımı kullanmak istedim. Herhalde söylemek istediklerimi maddeler halinde sıralarsam hem kendimi daha iyi ifade etmiş olurum hem de bu tür başlıkların neye hizmet ettiği ve bu türden başlık açanların ne olduğu daha iyi anlaşılır.
 1- Akıllı  defterlerin ana sayfadan düşmemesi ile ilgili bir sıkıntıdan bahsedilmiş.Eğer forumdan Coğrafya kitapları bölümü incelenirse tarafımdan açılmış bir çok konu başlığının yine kendi isteğimle özellikle Sami hocam tarafından kilitlendiğini görürsünüz. Bu durumda mesaj yazılamadığı için zaten ana sayfadan o konu düşer.
 2-Yine "Reklam alanı var parasını ver, reklamını orada yap" gibi bir serzenişte de bulunulmuş. Doğrudur reklam alanı var ve ben parasını da verdim. Dolayısıyla sitede reklamı olan bir çalışma için konu başlığının açılması gayet doğaldır.Daha açık bir ifade ile parasını verdiysem, konu başlığıda açarım konuyu kilitlettiririmde.Bu durumda sormazlarmı adama "SANANE"
 3- Konu başlıklarının silinmesi yönünde bir teklifte yapılmış. Bu nasıl bir cümle nasıl bir aymazlıktır anlayamıyorum. Mesaj sayısı 59 olan ve sitete yaptığı paylaşımların ne olduğu bile belli olmayan, değerli arkadaşlarımın yaptığı çalışmaların artıklarıyla beslenen birisinin, bu sitenin uzun zamandır takipçisi olan ve birçok paylaşımda bulunan bir kişinin çalışmasını örselemeye çalışması nasıl bir AHLAK anlayışıdır. Ve bu konuda beni tanıyan arkadaşlar tarafından neden yalnız bırakıldığımıda anlamış değilim.
 4- İlk defa bu sene böyle bir çalışma ile karşınıza çıktım.Benden önce bu sitede yapılan çalışmalara hep destek oldum ve destek olmaya devam edeceğim. Ama birilerinin çıkıp klavye silahşörlüğü yapmasında elimden geldiğincede izin vermeyeceğim.
 Son olarak konularımın kililtlenmesini istememin sebebi bir kaçış değil karşımdakini muhatap almamamdan ve sitenin zaten yeterince bana katkı yapmasından kaynaklıdır. Sıkıntısı olan yada görüşlerini belirtmek isteyen arkadaşlar için telefon numaram 0-505-8212409'dur.
                                                                                Yalçın KARABAYIR

M.Sami KÖROĞLU
Admin
Site Yöneticisi

Performans: 2999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Adıyaman

Site
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2012, 17:01:32 »

Değerli arkadaslar;
Yalçın hocamız daha one bu kadar konu başlığının açılmasıyla ilgili rihatsizligini bana birkaç defa iletti. Çözüm icinde diğer konu başlıklarının kilitlenmesini de kendisi üstede. Geriye dönük konularda bu isteğiyle ilgili açıklamalarımı da görebilirsiniz.
Yalçın hocamızın yılları emegi olan bu dokümanlarını paylaşması adına biz site olarak elimizdekileri yaptık. Sonuçta bir meslektaşımız böyle bir çalısmayı yapmışsa ısı mutfağından gelmesinden dolayı kendisini kutlamak istiyorum.
Değerli meslektaşlarım/kullanıcılar site veya icerigine ilgili sıkıntıları önce site yönetimine sorun çözülmezse onda sonra siteye yazmanız sanırım daha dogru olacaktır. Bu sekilde hem sorun olarak gördüğünüz konunun çözümü hızlanacak hem de yanlış anlaşılmalara sebep olmaktan uza kalacagizdir.
Bizler Yalçın hocamızın emegine Saygi duyuyoruz. Samimiyeti ve iyi niyeti konusunda zerre kadar bir endişe duymuyoruz. Bu konuda ilerleyen süreçte de şahsım adına ne gerekiyorsa yapabileceğimi de belirtmeden edemeyeceğim.
Bund sonra konuyla ilgili mesajları aşağıdaki linkten veya ozel mesajla hocamıza iletebilirsiniz.

http://www.cografya.biz/forum/kitap-tanitimi-akilli-defterlerkonu-basliklarim-kilitlensin-t29780.0.html;msg216721#msg216721

Konu tarafimdan kilitlenmistir.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic