Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 11. sınıf 1 saatlik seçmeli coğrafya yıllık planı  (Okunma Sayısı 4038 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kasif14
Uzman Üye

Performans: 70
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yüksel Türk! Senin İçin Yükselmenin Hududu Yoktur

« : 22 Eylül 2013, 10:13:15 »

Arkadaşlar sağlık meslek lisesinde çalışıyorum. 11. sınıflarda 1 saatlik seçmeli dersim var ve yıllık plan sıkıntısı yaşıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar.
tarumoloji
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2013, 12:22:14 »

onu 2 yapsınlar hocam bu nedir 1 saatlik coğrafya mı olurmuş...

Bilim kurgu, varoluşsal bir benzetmedir. İnsan hakkında hikayelerin düzenlenmesine izin verir. Isaac Asimov' un söylediği gibi, her bir bilim kurgu hikayesi şimdiye kadar önemsiz görünmüş olabilir, at gözlüğü takmış eleştirmenlere ve bugünün filozoflarına,fakat bilim kurgunun esası, özü kurtuluşumuzda hayati önem taşır, eğer bir gün kurtulacaksak.
(SG-1)
komkarbey
Uzman Üye

Performans: 10
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2013, 13:39:23 »

yada hiç vermesinler 1 saatte ne öğretebilirsiniz ki
kasif14
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2013, 14:55:49 »

aslında haklısınız bende söyledim 2 saat olsun diye ama meslek dersleri nedeniyle ancak 1 saat çıktı dediler. 2 saatlik programı 1 saatte sıkıştırsam olur mu acaba?
irfanarslan25
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2013, 14:58:19 »

11.sınıflarda 2saat veya 4 saat ders seçilebilir.1saat seçme gibi bir şey olamaz
tarumoloji
Uzman Üye

Performans: 22
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2013, 16:54:17 »

Hocamın dediği gibi geçmiş yıllarda e okul buna izin vermiyordu şu anda değiştiyse bilemem tabi ya 2 ya 4 seçmek zorundalar sonra hem sizin hem idarenin başı ağrır.

Bilim kurgu, varoluşsal bir benzetmedir. İnsan hakkında hikayelerin düzenlenmesine izin verir. Isaac Asimov' un söylediği gibi, her bir bilim kurgu hikayesi şimdiye kadar önemsiz görünmüş olabilir, at gözlüğü takmış eleştirmenlere ve bugünün filozoflarına,fakat bilim kurgunun esası, özü kurtuluşumuzda hayati önem taşır, eğer bir gün kurtulacaksak.
(SG-1)
evyakan
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2013, 17:14:15 »

28.03.2013 tarihli 18 sayılı seçmeli dersler ttk kararı gereği 11. sınıflarda coğrafya dersi 2 yada 4 saat olarak seçilir bu 3 de olamaz 1 de olamaz. idarecileriniz suç işliyor böyle birşey olamaz. 1 saat nedir bu ders coğrafya ne verebiliriz biz 1 saatte.
KAR-Dİ
Yeni üye
*

Performans: 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2013, 20:46:22 »

SAYGIDEĞER ARKADAŞLARIM S.M.L ÖĞRETMENİYİM .eEVYAKAN RUMUZLU ÖĞRETMEN ARKADAŞIMIN DEDİĞİ DOĞRUYSA BİZLER BU KONUDA  OKUL İDARESİNİ UYARMAMIZ GEREKECEK.BİGİLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.KAŞİF ÖĞRETMENİM BEN GİRESUN ATATÜRK ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİNDE ÇALIŞIYORUM,SİZ HANGİ NEREDE ÇALIŞIYORSUNUZ GÖRÜŞELİM.
kasif14
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2013, 22:21:26 »

kar-di hocam sizde de benzer bir durum varmı?ben zonguldak ereğli sml de çalışıyorum bu yıl başladım okulda ve ilk defa 1 saat seçmeli dersle karşılaştım.
KAR-Dİ
Yeni üye
*

Performans: 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 02 Ekim 2013, 18:43:22 »

Kaşif 14 Öğretmenim bu ders benden alındı yerine 2 saatlik  geometri dersi koyuldu.Doğrusunu istersen bende bu anlamsız angarya işten sıkılmıştım.Yanlız şu belirteyim, seçmeli Coğrafya dersi S.M.L ' de Anestezi bölümü 11 sınıflarda okutulacak olan  seçmeli derslerin toplamı  saati 2 olarak belirtilmiş ,Coğrafya içinde böyle diğer  seçmeli dersler  içinde aynı sevgi ve saygılarımla........
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic