Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yalova semineri  (Okunma Sayısı 7938 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
erdem45
Uzman Üye

Performans: 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 18 Ağustos 2010, 13:20:57 »

okuluma yazı gelmiş yalova seminerine katılımım kesinleşti.Tüm katılan coğrafyacı arkadaşlarıma hayırlı olsun.Ramazanda biraz zor olacak gibi  ;)http://hedb.meb.gov.tr/net/_liste/2010%200533%20Coğrafya%20Öğretiminde%20Yeni%20Yaklaşımlar%20Semineri.xls 
117 katılımcı var
erdem45
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2010, 13:47:48 »

arkadaşlar daha önce Yaova ya giden varsa bilgilerini paylaşabilirmi ? enstitünün sitesini inceledim.seminer pazartesi kaçta başlıyor acaba? daha önce il dışında hiç seminere katılmadım biraz telaşlıyım galiba
latifantalya
Yeni üye
*

Performans: 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2010, 23:23:19 »

erdem kardeş seminer pazartesi sabah 9 gibi başlayacak sanırım. Bizden önce biyoloji öğretmenlerinin semineri o saatte başlamış sabah 9 ve 13 saatleri arası .13 ten sonra ders yapmıyorlarmış.yemek fişi veriyorlarmış odalar 3 kişilik.esenköy eğitim enstitüsü aso adresinden inceleyebilirsiniz...
zyalcin18
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2010, 08:16:24 »

pazartesi sabahı resmi toplantıdan sonra başlar. pazartesi sabahları yalova yeni otogardan esenköye sürekli, dolmuş kaldırılıyor. esenköy yalovaa 1 saat uzaklıkta ve oldukça kötü bir yolu var.enstitü denize sıfır. 3 kişilik odaklarda konaklayacaksınız. yemekler oldukça güzel. temizlik düzenli yapılıyor. sınıflar klimalı.ama odalar değil. odalarda kablosuz var. laptopunuzu götürebilirsiniz.salı günü esenköy pazarını mutlaka gezin derim. yöresel farklılıkları görme açısından. muhabbetle.
erdem45
Uzman Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2010, 10:50:58 »

arkadaşlar teşekkür ederim bugün fizik ve kimya öğretmenlerinin seminerleri bitmiş arkadaşım mutlu ayrılmış akşamları kendi aralarında etkinlikler yapmışlar ortak stratejiler geliştirmişler.katılım azmış çoğu kişi rapor almış.Sabah 08.30 da başlıyormuş seminerler.Bilgilendirmeler ve tavsiyeler için teşekkürler
dağ çileği
Üye
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2010, 10:42:46 »

2006 yılında burada coğrafya öğretim proğramları seminerine katıldım. seminer pazartesi sabah toplantı yapılarak başladı ve hafta boyunca sabahları devam etti. öğleden sonra serbest zamanımız vardı ve biz o zamanı gezilerle ve etkinliklerle değerlendirdik. sonuçta o günler çok güzel geçti ve oldukça yararlı bir seminer oldu. saygılarımla.........
serenato
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 22 Ağustos 2010, 23:19:58 »

laptopu getirmiştim odalarda net var ...Sabah başlayacağız bu siteden bir kaç arkadaşla karşılaşırsak ne mutlu ...

"Herkes düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür"
özlem1
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 03 Eylül 2010, 06:28:30 »

yalova seminer notlarını verirseniz mutlu olurum.SAYGIYLA İYİ ÇALIŞMALAR...
ibr03
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 03 Eylül 2010, 06:39:48 »

coğrafya eğitiminde yeni yaklaşımlar seminerine geçen sene katıldım.Odalar 3 kişilik duvarlarda sivrisinek kanları ve aynı zamanda oldukça fazla sivrisinek var. yemekler oldukça kötü öğlen pilav yiyosun akşam kalan pilavdan tahminimizce yayla çorbası yapıyolar. Katılan arkadaşlar çok şikayetçioldu bu durumda özel şirket üstlenmiş yemek işini. o yüzden nerden ne kar ederim düşüncesi hakim.24 saat sıcaksu var tv var. buzdolabı var. yalnız yalovaya 1 saat uzaklıkta sezon sonu ve ramazan olduğu için bu zamanlar çok sıkıcı oluyo.Seminerin bitmesini sabırsızlıkla bekledim çok sıkıldım. Ankara gazi üniv. coğrfaya bölümünden hocalar geliyo Servet Bey ,salih Bey bi kaç kişi daha.Yani sözün özü ben yaklaşık tüm hizmetiçi enstitülerini gezdim. Kalite bakımından en kötü yerler arasında olduğunu söyleyebilirim.berbat bi yer geçen senede ramazana denk gelmişti.özellikle yemeklerde iş yok.Pazar kuruluyo orayı gezebilirsin. ama sıkılacağın kesin.....
ibr03
Yeni Üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 03 Eylül 2010, 06:47:22 »

zyalcin18 arkadaşıma kesinlikle katılmıyorum o yemek görmemiş başka hie lerde anlaşılan gitsin rize çayeli hie ne 5 yıldızlı otel gibi yemekler mükemmel ben oreya 22 saatte gittim gittiğimede deydi doğrusu.bilgisayar sınıfı var eğer bilgisayarcıların semineri yoksa bol bol çetleşerek vakit geçirirsin gezecek biyer yok enstitünün pis suları ön taraftan denize boşalıyo gittiğinde görürsün çokberbat biyer
neyse hocam karamsar bi tablo çizdim farkındayım ama doğrular bunlar...  ibrahimhoca03@hotmail.com  adresine ordan gelince görüşlerime katılıp katılmadığını yazarsan memnun olurum hem tanışmış oluruz ben de aydın da coğrfaya öğrtmeniym
alokton
Deneyimli Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2010, 04:32:13 »

Yemekleri bilmem ama pis sular hiç bir zaman denize boşaltılmaz orada, siz 1 hafta kaldınız ben 10 yıldır her yaz oradayım,
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #11 : 04 Eylül 2010, 11:03:18 »

Yemekleri bilmem ama pis sular hiç bir zaman denize boşaltılmaz orada, siz 1 hafta kaldınız ben 10 yıldır her yaz oradayım,
sayın hocam 10 yıldır her yaz ne yapıyorsunuz orda ki?

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
öykünur
Uzman Üye

Performans: 17
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #12 : 06 Eylül 2010, 07:33:16 »

Yalovaya gitme maksadımız tatil olsaydı arkadaşlara katılıyorum tatil için güzel bir yer deeğil yapılacak hiçbirşey yok seminer anlamında doyurucu oldu......bir kere Türkiyenin her tarafından gelmiş arkadaşlarla dev bir zümre oldu tıpki coğrafya biz gb salih ve servet hocalarda sağolsun yeni yaklaşımlara bizleri biraz daha tanımamıza yardımcı oldu tesiste çalışan tüm personel samimi ve saygılı idi güzel ev sahipliği yaptılar teşekkür ederim yemeklere gelince bence güzeldi .....bir kere ahçımız bolulu idi )))) saygılar tüm arkadaşlara....
alokton
Deneyimli Üye

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #13 : 06 Eylül 2010, 16:30:11 »

sayın hocam 10 yıldır her yaz ne yapıyorsunuz orda ki?

küçük bir yazlığım var hocam, zaman zaman oraya yemeğe de giderim Smiley
Badem303
VIP Üye

Performans: 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #14 : 06 Eylül 2010, 17:06:24 »

yediginiz içtiginiz sizin olsun ne ogrendiniz :DDDd
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic