Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Seçmeli Coğrafya:12.Fen ve Dil sınıfları için  (Okunma Sayısı 1974 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
eylül
Üye
**

Performans: 18
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 24 Eylül 2010, 09:42:54 »

Merhaba arkadaşlar,okulumda 12.sınfların  Fen ve Dil alanlarında Coğrafya dersi 2 saat seçmeli okutulacak.1.basamak sınavına destek amaçlı bir program yapacağım.Okul idaresine vereceğim yıllık planlar hangisi olacak? 12.sınıf coğrafyasının 2 saatliğine göre hazırlanmış yıllık planlarını mı vereceğim? Bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Teşekkür ederim.
Arbeste
VIP Üye

Performans: 42
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2010, 11:10:20 »

Dil sınıflarında Seçmeli Coğrafya dersi 3 saat ama ben 2 saat 12 müfredatını ve YGS konularını işliyorum.
albedo
Genel Moderator

Performans: 1558
Çevrimdışı Çevrimdışı

Kemal Akalın

« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2010, 12:10:38 »

Merhaba arkadaşlar,okulumda 12.sınfların  Fen ve Dil alanlarında Coğrafya dersi 2 saat seçmeli okutulacak.1.basamak sınavına destek amaçlı bir program yapacağım.Okul idaresine vereceğim yıllık planlar hangisi olacak? 12.sınıf coğrafyasının 2 saatliğine göre hazırlanmış yıllık planlarını mı vereceğim? Bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Teşekkür ederim.
sayın hocam yıllık planınızın mutlaka sınıf seviyesine uygun olmasını idstiyor talim terbiye..

Tekirdağ KNG MTAL Coğrafya Öğretmeni                             Lodos, herşeyi titretiyor...
selamihoca
Yeni üye
*

Performans: 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2010, 09:49:17 »

biz de okul müdürünün isteği ve desteği ile ek bir zümrede belirttikten sonra YGS hazırlık ağırlıklı bir plan hazırlayacağız.planı da 9. sınıf kazanımlarından bazılarını yazarak hazırlamayı düşünüyorum
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic