Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Profil düzenlemede sorunum var  (Okunma Sayısı 4135 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
£rGuL
Yeni üye
*

Performans: 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 12 Şubat 2008, 21:14:40 »

Profilimi düzenlemek istiyorum kendi resmim,meslek,yaş gibi vb. boş yeri doldurmak istiyorum kimlik bilgilerimi değiştir dediğimde
''Eklentilerin yükleneceği yer yazılabilir değil.Eklentiniz veya avatarınızı kaydedilemedi. '' Diye bi yazı  çıkıyor acaba benmi yanlış yapıyorum yardım lütfen
Huh?

HacıFahriZümbül Anadolu Lisesi
Çerkezköy/Tekirdağ
sabahgüneşi
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2008, 21:18:28 »

profilinizi actıgınızda sol tarafta kimlik bilgisi var,öncelikle orayı tıkladıktan sonra dolduruyorsunuz sonra kimligi değiştir diyorsunuz(eger yanlış hatırlmaıyorsam)
resme gelincede öncelikle resim yükleme sitesine resmi yüklüyor oranın verdigi uzantıyı kendi resmimi yükleyecegimi işaretleyip yapıştırıyorsunuz
£rGuL
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2008, 21:21:11 »

Gözat butonu ile resmimi işaretledim kendi resmimi yükleyeceğimde dedim ama cevap için teşekkür ederim birdaha denicem

Çerkezköy/Tekirdağ
aydınkarataslar
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2008, 21:21:39 »

profilinizi actıgınızda sol tarafta kimlik bilgisi var,öncelikle orayı tıkladıktan sonra dolduruyorsunuz sonra kimligi değiştir diyorsunuz(eger yanlış hatırlmaıyorsam)
resme gelincede öncelikle resim yükleme sitesine resmi yüklüyor oranın verdigi uzantıyı kendi resmimi yükleyecegimi işaretleyip yapıştırıyorsunuz
Dana öncesinde resim yüklemeyi tarif edilen şeklinde yaptığımda yükleme olmamıştı.Saygılar.
MUHARREM BUZ
Muharrem BUZ
Moderator

Performans: 1771
Çevrimdışı Çevrimdışı

Uzunköprü Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi

« Yanıtla #4 : 12 Şubat 2008, 21:25:56 »

Teknik bilgileri açıklayayım. Avatar bölümüne kendi bilgisayarınızdan doğrudan dosya yükleyemezsiniz. Buna çalışırsanız yukarıdaki uyarıyı alırsınız. www.imageshack.us adresin de bilgisayardaki resimi host etmeniz gerekli orada en sağda avatar yazılı linki (host it ettikten sonra) kopyalayıp profilinizdeki keni resmimi ekleyeceğim bölümüne kopyalayıp yapıştırmanız gerekli. ondan sonra avatarınız gelecektir. Saygılarımla http://img179.imageshack.us/img179/230/supermilants1.gif bu adresi yapıştırabilirsiniz. (isteyen kullanabilir)

Yaş kırk dört yolun yarısı +9
Dante gibi ortasını geçtik ömrün.
£rGuL
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2008, 21:29:02 »

hala olmadı resim siteye nasıl yükleniyor başka bi avatar resmi seçip değişitirdiğimde oluyor fakat bilgisayarımdakini GÖZAT ile koyduğumda
Eklentilerin yükleneceği yer yazılabilir değil.Eklentiniz veya avatarınızı kaydedilemedi.  yazısı çıkıyor resim koymam önemli değil de hocalarım sitenin bir sorunu olabilir diyerekten açtım konuyu

Çerkezköy/Tekirdağ
£rGuL
Yeni üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2008, 21:30:22 »

Teknik bilgileri açıklayayım. Avatar bölümüne kendi bilgisayarınızdan doğrudan dosya yükleyemezsiniz. Buna çalışırsanız yukarıdaki uyarıyı alırsınız. www.imageshack.us adresin de bilgisayardaki resimi host etmeniz gerekli orada en sağda avatar yazılı linki (host it ettikten sonra) kopyalayıp profilinizdeki keni resmimi ekleyeceğim bölümüne kopyalayıp yapıştırmanız gerekli. ondan sonra avatarınız gelecektir. Saygılarımla http://img179.imageshack.us/img179/230/supermilants1.gif bu adresi yapıştırabilirsiniz.

çok teşekkür ederim yeni gördüm çok saolun

Çerkezköy/Tekirdağ
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic