Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: liselerde ders seçimleri nasıl olacak?  (Okunma Sayısı 3058 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alpaslan
VIP Üye

Performans: 11
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 28 Ağustos 2010, 09:05:11 »

okulda dersleri öğrencilermi yoksa idaremi seçeçek bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim
yamakseyit
Üye
**

Performans: 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2010, 10:05:47 »

Yeni çizelge belirsizliklerle dolu.
Örneğin II. grup seçmeli dersleri öğrenciler seçiyor fakat I. grup seçmeli kim nasıl seçiyor belli değil.

Buna benzer birçok soru/sorun var; konuyla ilgili ilçe milli eğitimden bilgi talep ettik ancak silsile yoluyla gelecek cevap muhtemelen gecikecek. En iyisi Ortaöğretim Genel Müdürlüğünü telefonla aramak. Gelen bilgi talepleri yoğun olunca bir açıklama yapacaklardır. 
özlem1
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2010, 21:35:16 »

İdarenin öğrencileri KANALİZE etmeleri kesindir.İSKENDERUN'da ayak oyunuyla resim öğretmenini boşa çıkarmışlardı...Rehberlik uzmanı da öğrencileri etkileyebiliyor:)))
özlem1
Uzman Üye

Performans: 7
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2010, 18:47:09 »

Söylediğim olay gerçekleşti,idareciler tarih dersini seçmeli olarak vermişler,5 tarihçi,5 coğrafyacı var.Coğrafyacıların açığa çıkması gündemde...Ben faaliyetlerde bulunduğum için gezi,tiyatro organize,OGYE vs.maaş karşılığ ders istedim,bakalım  pazartesi NE OLACAK?Huh??Müdür yardımcısı açığı da var,(görevlendirme)onu mu istesek?Huh?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic